କଳାକାରମାନେ କରୁଥିଲେ ପରଫର୍ମ, ଅଚାନକ କୋକି ଶିଆଳିମାନେ କରିଦେଲେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ,ଦେଖନ୍ତୁ ଲାଇଭ ଶୋ ଭିଡିଓ

ଲାଇଭ ଶୋକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ସର୍ବଦା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | ଟିଭି କିମ୍ବା ଥିଏଟର ସ୍କ୍ରିନ ଉପରେ ଦେଖିବା ବଦଳରେ ସାମ୍ନାରେ ବସି ଲାଇଭ ପରଫରମାନ୍ସ ଦେଖିବା ବହୁତ ରୋମାଞ୍ଚକ ହୋଇଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଚୀନରେ ଏକ ଲାଇଭ ଶୋ ସମୟରେ ଯାହା ହେଲା, ତାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନଙ୍କର ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠିଲା | ଚୀନର ଶିଆନ ସହରରେ ଏକ ଥିଏଟରରେ ଚାଲୁଥିବା ଷ୍ଟେଜ ଶୋ ସମୟରେ ୩୦ ଟି କୋକି ଶିଆଳି କଳାକାରମାନଙ୍କ ଆଡକୁ ଦୌଡ଼ି ଆସିଲେ | ଲାଇଭ ଶୋରେ କୋକି ଶିଆଳିମାନଙ୍କର ଏଭଳି ଉତ୍ପାତର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ କୋକି ଶିଆଳିମାନେ ଷ୍ଟେଜରୁ ତଳକୁ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କର ଭିଡ ମଧ୍ୟରେ ଦୌଡୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି କୋକି ଶିଆଳିମାନେ ‘ଟୁଲିଙ୍ଗ ଲିଜେଂଡ’ ନାମକ ଏକ ଶୋ’ର ଅଂଶ ଥିଲେ, ଯାହାକି ସୀଲକ ରୋଡର ଇତିହାସ କହିଥାଏ | ଏହି ଶୋ’ରେ ଆକ୍ସନ ସୀନ ସମୟରେ କଳାକାରମାନଙ୍କ ସହିତ କୋକି ଶିଆଳିମାନେ ମଧ୍ୟ ପରଫର୍ମ କରୁଥିଲେ | ମଧ୍ୟ ଏସିଆର ଟାଙ୍ଗ ରାଜବଂଶର ପ୍ରାଚୀନ ଇତିହାସ ଉପରେ ଆଧାର ଏହି ଶୋରେ ଖତରନାକ ଯାତ୍ରାର ଦୃଶ୍ୟ ସୁଟିଂ କରାଯାଉଥିଲା |

ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ ହ-ଙ୍ଗ-ମା ହୋଇଯାଏ | ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କିପରି କୋକି ଶିଆଳିମାନେ ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ ଦୌଡୁଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ସେମାନେ କଳାକାରମାନଙ୍କ ପିଛା କରିବା ସହିତ ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ସିଟ ଉପରେ ଏବଂ ଥିଏଟରରେ ଡ଼େଉଁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଦର୍ଶକମାନେ ଚିତ୍କାର କରୁଥିବାର ଶବ୍ଦ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଶୁଣାଯାଇପାରେ | ହଙ୍ଗମା ସମୟରେ ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ କୋକି ଶିଆଳିମାନେ ତଳେ ମଧ୍ୟ ପକାଇ ଦିଅନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କୋକି ଶିଆଳିମାନଙ୍କର ଏହି ଆକ୍ରମଣର ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭୟଙ୍କର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ପଶୁମାନେ କାହାକୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ନଥାନ୍ତୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.