ବିବାହ ପରେ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ କିପରି ମନାଇବେ ? ଭିଡିଓ ଦେଖି ଜାଣନ୍ତୁ ଟ୍ରିକ

ବିବାହ ଜୀବନର ସେହି ପାହାଚ ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ପରେ ସବୁକିଛି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବଦଳି ଯାଇଥାଏ | ସେ ଲଭ ମ୍ୟାରେଜ ହୋଇଥାଉ କିମ୍ବା ଆରେଞ୍ଜ ମ୍ୟାରେଜ, ସବୁ ବିବାହ ପରେ ପରସ୍ପରର ସମ୍ପର୍କଠାରୁ ନେଇ ଲାଇଫଷ୍ଟାଇଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁଥିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଯାଏ | ଆଜିକାଲି ବିବାହର ଟ୍ରେଂଡିଙ୍ଗ ଭିଡିଓ ମଜହରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଏବଂ ବିବାହ ପରର ଅବସ୍ଥାକୁ ବୁଝିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ |

ବିବାହ ପରେ ବଦଳିଗଲା ଦୁନିଆଁ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଦୁନିଆରେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷର ଟ୍ରେଣ୍ଡକୁ ବଦଳିବାରେ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗେନାହିଁ | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଆଜିକାଲି ରିଲସ ଭିଡିଓ କରିବାର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ବହୁତ ହିଟ ଅଛି | ରିଲସରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଭିଡିଓକୁ ମ୍ୟୁଜିକ କିମ୍ବା ଭଏସ ଓଭର ସହିତ ଅପଲୋଡ଼ କରାଯାଇଥାଏ | ନିକଟରେ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ରିଲସ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି, ଯାହାର ଦୁନିଆ ବିବାହ ପରେ ପୁରାପୁରି ବଦଳିଗଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ପାର୍ଟନରକୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଦୁଇଟି ଟ୍ରିକ :-

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ଦମ୍ପତି ଅଛନ୍ତି, ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଥିବା ଲଢେଇରେ ପୁଅଟି ନିଜ ପାର୍ଟନରକୁ ଫୁଲତୋଡ଼ା ଦେଇ ମନାଇଥାଏ | ସେହିପରି ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇଯାଏ, ସେତେବେଳେ ଲଢେଇ ପରେ ମନାଇବା ପାଇଁ ଟ୍ରିକ ମଧ୍ୟ ବଦଳିଯାଏ | ବିବାହ ପରେ ପୁଅଟି ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ବାସନା ମାଜେ, ଘର ପଛେ ଏବଂ ବେଡ଼ରୁମ ସଜାଏ |

ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୧୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଲେଣି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଲୋକମାନେ ଖୁବ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ କରି ପୁଅର ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ଦୟା ଦେଖାଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *