ଭାଉଜ କରିଦେଲେ ସପନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ଫେଲ, ଶାଢ଼ୀରେ ହିଁ କଲେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଯେତେବେଳେ ବି କଥା ହରିୟାଣୀ ଗୀତରେ ନାଚିବାକୁ ଆସେ, ସର୍ବପ୍ରଥମେ ମନରେ ସପନା ନାମ ଆସେ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ଭାବିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହାଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖି ଆପଣ ସପନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭୁଲିଯିବେ | ଏହି ଭାବି ହରିୟାଣୀ ଗୀତରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି | ଆପଣ ପ୍ରାୟତ ସପନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ସାଲୱାର ସୁଟରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖିଥିବେ | କିନ୍ତୁ ଏକ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ନାଚିବା ଏହାଠାରୁ ଅଧିକ କଷ୍ଟକର ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଭାବିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ସହଜ ଅଟେ | ସେ ଶାଢ଼ୀରେ ହିଁ ଏତେ ଭଲ ନାଚନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଦେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ |

ବାସ୍ତବରେ ଆଜିକାଲି ଜଣେ ଭାବିଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏହି ଭାବି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ଥାନ୍ତି | ଏଠାରେ ସେ ପ୍ରତିଦିନ ନିଜର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ଚାରି ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଫୋଲର୍ସ ଅଛନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ଏକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରନ୍ତି, ଫୋଲର୍ସ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି | ବଲିଉଡ ଗୀତ ହେଉ କିମ୍ବା ହରିୟାଣୀ ହେଉ, ଆମ ଭାବି ସବୁ ଗୀତାରେ ଅଣ୍ଟା ଭାଙ୍ଗି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରନ୍ତି |

ବୋଲ୍ଡ ମୀରା ନାମରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫେମସ ଏହି ଭାବି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନ ହୋଇଛନ୍ତି | ବେଳେବେଳେ ସେ ମୁଣ୍ଡରେ ଓଢଣୀ ଦିଅନ୍ତି ତ ବେଳେବେଳେ ସେ ଶାଢ଼ୀ ହଲାଇ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରନ୍ତି | ଅନେକ ଘରୋଇ ମହିଳା ମଧ୍ୟ ଏହି ଭାବିଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେରଣା ବୋଲି ଭାବନ୍ତି | ନୃତ୍ୟ ହେଉଛି ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଯାହା ଖୋଲା ହୃଦୟରେ କରାଯିବା ଉଚିତ | ଆପଣ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭଲ କର କି ନାହିଁ, ଏହି କଥାରେ ଫରକ ପଡେନାହିଁ, ବାସ ଆପଣ ନାଚିବା ଦରକାର | ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି ମିଳିବ |

କୁହାଯାଏ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରୁହେ |ଟେନସନ ଫ୍ରି ଲାଗେ | ତୁମେ ଯେତେ ନାଚିବ, ତୁମର ସେତିକି ଚାପ କମ ହେବ | ତା’ପରେ ନାଚିବା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଫିଟ ରଖେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଓଜନ ଅଧିକ ଅଛି, ତେବେ ନାଚିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ପତଳା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ | ଅନେକ ଲୋକ ଏକ ହବି ପାଇଁ ନାଚନ୍ତି | ବୋଲ୍ଡ ମେରା ନାମକ ଏହି ଭାବି ବୋଧହୁଏ କେବଳ ହବି ପାଇଁ ନାଚନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ହରିୟାଣା ଗୀତରେ ରିଲ ତିଆରି କରିବାର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଧ୍ୟ ଚାଲିଛି | ଏହି ଟ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଫୋଲୋ କରି ଭାବି ମଧ୍ୟ ରିଲ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି |

ଭାଵୀଙ୍କର ହରିୟାଣୀ ଗୀତରେ ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏହାକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୯୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଗଲାଣି | ଏହାସହିତ ୫ ଲକ୍ଷ ୬୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି | କମେଣ୍ଟ ବିଭାଗରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସାର ମାର୍କେଟ ଖୋଲିଯାଇଛି | ସମସ୍ତେ ଭାବିଙ୍କୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ତ ଭାବିଙ୍କୁ ଆଇ ଲଭ ୟୁ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହି ଦେଇଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *