ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଚମତ୍କାର ଯୁଗାଡ଼ କରି ଏକାକୀ ଖୋଳିଦେଲେ ଏତେ ଗଭୀର କୂଅ,ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦେଖିଥାନ୍ତୁ,ପରେ କାମରେ ଆସିପାରେ

ଭାରତୀୟ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରେ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଙ୍ଗରେ ଭରିରହିଛି, କେବଳ ସେମାନଙ୍କୁ ଆବିଷ୍କାର କରିବାଟା ଅଭାବ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଏହି କାମ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସହଜ କରିଦେଇଛି | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ, ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଲୋକମାନଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଯୁଗାଡ଼ ଦେଖି ବିଶ୍ୱାସ କରିହୁଏ ନାହିଁ ତ ଆଉ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଯୁଗାଡ଼ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଥାଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଏକ ନୁଆଁ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଏବଂ ଯୁଗାଡ଼ ଉଭୟକୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକୁଟିଆ ହିଁ କୂଅ ଖୋଳୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅଜବ ଯୁଗାଡ଼ କରିଛନ୍ତି |

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଏକୁଟିଆ ହିଁ କାହାର ସାହାଯ୍ୟ ବିନା ଗଭୀର କୂଅ ଖୋଳୁଛି | କୂଅ ଖୋଳିବାପାଇଁ ସେ ଯୁଗାଡ଼ କରି ଦଉଡିରେ ଏକ ଲୁହା ଟସଲା ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ସେ ମାଟି ଖୋଳି ତାକୁ ବାହାରେ ଫିଙ୍ଗୁଛି | ମାଟିକୁ ବାହାରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇ ସେ ଟସଲାକୁ ପୁଣି କୂଅ ଭିତରକୁ ଟାଣୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହିପରି ଭାବେ ଏକୁଟିଆ ହିଁ କୂଅ ଖୋଳିବାର କାମ କରୁଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ Zenrainman ନାମକ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଭିଡ଼ିଓର କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି, ” କେରଳରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଏକୁଟିଆ ହିଁ କୂଅ ଖୋଳୁଛନ୍ତି ଏବଂ ମାଟିକୁ ଉଠାଇ ଉପରେ ଫିଙ୍ଗୁଛନ୍ତି ” |

ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ମଣିଷର ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିକୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ଭାରତ ‘ |

ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏକୁଟିଆ ହୋଇଯାନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ନିଜର କ୍ଷମତାକୁ ବୁଝିପାରନ୍ତି ” |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *