ବାରମ୍ବାର କଟୁଥିଲା ଲାଇନ, ଯାଞ୍ଚ କରିବାପାଇଁ ନିଜେ ଖୁଣ୍ଟ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଗଲେ ଶକ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଶକ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଧୁମ୍ନ ତୋମରଙ୍କ ଅଲଗା ଷ୍ଟାଇଲ ଲୋକମାନେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଛନ୍ତି | ଗ୍ୱାଲିଅରରେ ବାରମ୍ବାର ଲାଇନ କାଟିବା ଏବଂ ଠିକ ସମୟରେ ଲାଇନ ନ ରହୁଥିବାର ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ-ରେ ହତାଶ ହୋଇ ସେ ନିଜେ ଯାଞ୍ଚ କରିବାପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଗଲେ ଏବଂ ସମସ୍ୟାକୁ ଜାଣିବାପାଇଁ ଲାଇନ ଖୁଣ୍ଟି ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଗଲେ |

ସିଡ଼ି ସାହାଯ୍ୟରେ ଖୁଣ୍ଟ ଉପରକୁ ଚଢି ଶକ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ ତୋମର ନିଜେ ତାହାକୁ ଠିକ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଥିବା ଅଳିଆକୁ ହଟାଇ ସଫା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ଉପରେ ଥିବା ଗଛ ଓ ବୁଦା ବିଦ୍ୟୁତ ଯୋଗାଣରେ ଏକ ଅ-ବ-ରୋ-ଧ ବୋଲି ଭାବିଲେ ଏବଂ ବିଦ୍ୟୁତ କମ୍ପାନୀର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅବହେଳା ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ |

ବିଦ୍ୟୁତ ଉପଲବ୍ଧ ନଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ରାଗିଯାଇ ଶକ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଧୁମ୍ନ ତୋମର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁଠାରେ ବି ଟ୍ରାପିଙ୍ଗ ହେବ, ସେ ସେଠାକୁ ଯାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିବେ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ପ୍ରଶାସନିକ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ମଧ୍ୟ କରାଯିବ | ଲୋକଙ୍କୁ ସଠିକ ବିଦ୍ୟୁତ ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ସେ ପିଏସ ଏବଂ ଏମଡିକୁ ମଧ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଶକ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ ତୋମର ଗ୍ୱାଲିଅରର ହିଁ ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି |

ଶକ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଦ୍ୟୁତ କମ୍ପାନୀର ତିନିଜଣ ଏମଡିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ କଡା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ରାଜ୍ୟରେ ଟ୍ରପିଂରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦିଏ, ତେବେ ମୁଁ ଏହାକୁ ନିଜେ ଠିକ କରିବି ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଠିକ୍ କରିବି | ଯେଉଁମାନେ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ପାଳନ କରିବେ ନାହିଁ, ତା ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ସେ ସିଇ, ଏସଇ,ଡିଇ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ଅଧିକାରୀ ହୋଇଥାଉ ନା କାହିଁକି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପାଳନ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଶକ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ ତୋମର ଆଜିକାଲି ଆକ୍ସନ ମୁଡ଼ରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଗ୍ୱାଲିଅରରେ କିଛି ଦିନ ଆଗରୁ ସେ ଅଚାନକ ଏକ ସବ ଷ୍ଟେସନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରୁ ମ-ଦ ବୋତଲ ଧରାଯାଇଥିଲା | ଏହା ପରେ ସେ ବିଦ୍ୟୁତ ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଗିଦ କରିଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *