ଗାଡ଼ି ଚଳାଉଥିବା ସମୟରେ ରଖୁଥିଲେ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସ-ମ୍ବ-ନ୍ଧ,ସେହି ସମୟରେ ଘଟିଲା ବହୁତ୍ ବଡ଼ ଅ-ଘ-ଟ-ଣ

ଆମେରିକାରେ କାଲିଫର୍ନିଆ ରାଜ୍ୟର ସେନ ଜୋସ ସହରରେ ଜଣେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିବା ସହ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଆହତ କରିଥିବା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ହୋଇଛି। କୁହାଯାଉଛିଯେ, ଡ୍ରାଇଭର ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରକରେ ଓରାଲ ସେ-କ୍ସ କରୁଥିଲା, ଯାହାପରେ ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଘଟିଥିଲା। ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ସମୟରେ ସେ ଅତ୍ୟଧିକ ମ-ଦ୍ୟ-ପା-ନ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ଜଣେ ୩୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ବସିଥିବା ଦୁଇ ଜଣ ଗୁରୁତର ଭାବରେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଟ୍ରକ ଏକା ଥରେ ଧକ୍କା ମାରିଥିଲା ଯାହାଦ୍ଵାରା ସେଠାରେ ହଲଚଲ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଗଲା। ପୋଲିସ ନିଜ ରିପୋର୍ଟରେ କହିଛିଯେ, ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଏଲିକ୍ସ ମୋରିନୋଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ହ-ତ୍ୟା ଏବଂ ମ-ଦ୍ୟ-ପା-ନ କରି ଡ୍ରାଇଭିଂ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜେ-ଲ-କୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରୋଧର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ଏବଂ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ-ଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଠୋର ଦଣ୍ଡ ଦାବି କରାଯାଉଛି। ପୋ-ଲି-ସ ଦ୍ୱାରା କୋର୍ଟରେ ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ଦଲିଲ ଅନୁଯାୟୀ ମ-ଦ୍ୟ-ପ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭ ପ୍ରଥମେ ଏକ ପବକୁ ଜଣେ ବେ-ଶ୍ୟା ସହ ଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଦିଆଯାଇନଥିଲା। ସେଠାରୁ ସେ କ୍ରୋଧରେ ବାହାରକୁ ଆସିଲା ଏବଂ ଏହାପରେ ସେ ସିଧା ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନକୁ ଗଲା।

ସେ ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନରେ ପାର୍କିଂ ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକରେ ଯାଇ ବସିଗଲା। ସେ ସେଠାରେ କିଛି ସମୟ ବସିଥିଲା ଏବଂ ପରେ ହଠାତ ସେ ଟ୍ରକକୁ ପଛକୁ ପଛ କରିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା। ଏହି ସମୟରେ ସେ କିଛି ଦେଖିନଥିଲା, ଟ୍ରକକୁ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ବ୍ୟାକ କରିଦେଲେଯେ, ପଛରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସେଠାରୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଘଟିଗଲା।

ଲସ ଆଞ୍ଜେଲସ୍ ଟାଇମ୍ସ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପୋଲିସ କହିଛିଯେ, ମ-ଦ୍ୟ-ପା-ନ ବ୍ୟତୀତ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଖୋଲା ସ୍ଥାନରେ କୋକେନ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ ଯାହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବେଆଇନ ଅଟେ। ଯେତେବେଳେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ପାର୍କିଂ ସ୍ଥାନରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ଟ୍ରକକୁ ପଛକୁ ପଛ କରୁଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଟ୍ରକର ଗତି ପ୍ରାୟ ୪୫ କିଲୋମିଟର ଥିଲା।

ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଓରାଲ ସେ-କ୍ସ କରୁଥିଲା। ମହିଳା ଏବଂ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଏତେ ମ-ଦ୍ୟ-ପା-ନ କରିଥିଲେଯେ, ସେମାନେ ଟ୍ରକର ବେଗକୁ ମଧ୍ୟ ଜାଣି ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଘଟିଥିଲା। ଡ୍ରାଇଭର ନିଜର ଟ୍ରକରୁ ସେନ ଜୋସ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଏକ ଥରକରେ ଧକ୍କା ମାରି ଦେଇଥିଲା।

ମୌକାରେ ଅବସ୍ଥିତ ଲୋକଙ୍କର କହିବା କଥାକି ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ କାହାରି କଥା ଶୁଣିନଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ହେଲା ସେହି ସମୟରେ ବହୁତ ଲୋକ ପବରେ ବସିଥିଲେ। ଏହାଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଆହୁରି ବଡ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ହୋଇପାରିଥାନ୍ତା।

ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ବର୍ତ୍ତମାନ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣା ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଡର ସୃଷ୍ଟି କରିଦେଇଛି। ମୃତ ମହିଳାଙ୍କର ବୟସ ୩୫ ବର୍ଷ ଅଟେ। ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କର ଶ-ବ-କୁ କବଜାରେ ନେଇ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଦେଇଛି ଓ ତାଙ୍କର ପରିଜନଙ୍କର ସନ୍ଧାନ କରୁଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *