ଗରମ ପାଣିରେ ତିନି କିଲୋଗ୍ରାମ ଚିନି ମିଶାଇ ନିଜର ପତିଙ୍କ ଉପରେ ଢାଳିଦେଲେ, ଶେଷରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ହୋଇଗଲା ମୃ-ତ୍ୟୁ, ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା

ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜର 81 ବର୍ଷ ବୟସର ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ଗରମ ପାଣି ଢାଳିଦେବାରୁ ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା। 59 ବର୍ଷ ବୟସର କୋରୀନା ବେନ୍ସ ଦୀର୍ଘ 38 ବର୍ଷ ହେବ ନିଜର ଏହି ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିଲେ ଓ ସେ ନିଜ ପତିଙ୍କ ଗୋଟିଏ କଥାକୁ ନେଇ କ୍ରୋ-ଧି-ତ ହୋଇଗଲେ। କୋରିନାଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଚିନି ମିଶାଇବା ପରେ ଘା-ତ-କ ହୋଇଗଲା ଗରମ ପାଣି:-

ଏହି ମାମଲାରେ ମେଟ୍ରୋ ୱେବସାଇଟ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇ ଡିଟେକ୍ଟିଭ ଚିଫ ଇନିସ୍ପେକ୍ଟର ପଲ ହ୍ୟୁଜ କହିଥିଲେ କି, କୋରିନା ନାକେବଳ ନିଜର ପତିଙ୍କ ଉପରେ ଗରମ ପାଣି ଢାଳିଥିଲେ ବରଂ ସେହି ଗରମ ପାଣିରେ ତିନିକିଲୋ ଚିନି ମିଶାଇଥିଲେ। ଏଥିରୁ ଅନ୍ଦାଜ ଲଗାଯାଇପାରୁଛି କି, ସେ ତାଙ୍କ ପତିଙ୍କୁ କେତେ ପରିମାଣରେ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଗରମ ପାଣିରେ ଚିନି ବହୁତ ଘା-ତ-କ ହୋଇଥାଏ।

ମହିଳାଙ୍କ ପତିଙ୍କ ଜୀ-ବ-ନ ବଞ୍ଚିଯାଇଥାନ୍ତା:-

ସେ ଏହାପରେ କହିଥିଲେ, ମହିଳା ଜଣକ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡାକିବା ପରେ ନିଜର ପଡୋଶୀ ଘରକୁ ଭୟରେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜର ଭୁଲ ର ଅନୁଭବ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। ସେ କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ କି, ବୋଧହୁଏ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମା-ରି-ଦେ-ଇ-ଛି। ସେ ବିଚଳିତ ନହୋଇ ଯଦି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡାକିଥାନ୍ତେ ତାହେଲେ ହୁଏତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତା।

ଘଟଣାଟି ହେଉଛି କୋରିନା ନିଜର ଝିଅ ସହିତ ଶପିଂ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପତି ତାଙ୍କୁ ଜଲଦି ଡାକିଦେଇଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟସ ଅନୁସାରେ, ତାଙ୍କର ପତି କୌଣସି କାମ ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଡ଼ାକିଥିଲେ। କୋରିନା କିଛି ତ କହିନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ନାରାଜ ପଡିଯାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ମହିଳା ଜଣକ ପାଣି ଗରମ କରି ସେଥିରେ ଚିନି ମିଶାଇ ଶୋଇ ରହିଥିବା ପତିଙ୍କ ଉପରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଶରୀରର ଏକ ତୃତୀୟାଂଶ ଅଙ୍ଗ ପୋଡ଼ିଯାଇଥିଲା ଓ ତାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *