ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସ୍କୁଲକୁ ଦେଲେ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କା, ବିଏସଏଫ ସୈନିକଙ୍କ ସହିତ କଲେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଆକ୍ସନ ମ୍ୟାନ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସେନା ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି | ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅକ୍ଷୟ ଜଣେ ସୈନିକଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରୁଥିବାର ଦେଖାଦେଇଛନ୍ତି | ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଗୁରୁବାର ଦିନ କାଶ୍ମୀରର ଗୁରେଜରେ ସେନାମାନଙ୍କର ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଏହି ଅବସରରେ ସେ ସହିଦ ହୋଇଥିବା ସୈନିକମାନଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟରେ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ସୈନିକମାନେ ଏବଂ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭେଟିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଭଲିବଲ ଖେଳି ସେମାନଙ୍କ ମନୋବଳ ବଢାଇବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ |

ସ୍କୁଲକୁ ଦେଲେ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା :-

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଗୁରୁବାର ଦିନ ଉତ୍ତର କାଶ୍ମୀରର LoC ଅଞ୍ଚଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି | ଯେଉଁଠାରେ ଅଭିନେତା ଉତ୍ତର କାଶ୍ମୀରର ବାନ୍ଦିପୋରା ଜିଲ୍ଲାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖା ସହିତ ତୁଲେଇଲର ନେରୁ ଗ୍ରାମରେ ସ୍କୁଲ କୋଠା ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିଲେ | ଅଧିକାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ନେରୁ ଗ୍ରାମ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପରେ ସ୍କୁଲ କୋଠା ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି |

ଅଧିକାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନେରୁ ଗ୍ରାମ ପରିଦର୍ଶନ କଲେ, ଯାହା ଗୁରେଜ ସେକ୍ଟରର ସୁଦୂର ତୁଲେଇଲ ଉପତ୍ୟକାରେ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ଲାଇନ ନିକଟରେ ରହିଛି | ” ସେ ନିରୁରେ ସେନା ଏବଂ ବିଏସ୍ଏଫ ଯବାନଙ୍କ ମନୋବଳ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ | ସେ ସେଠାରେ ନିୟୋଜିତ ବିଏସ୍ଏଫ୍ ୟୁନିଟ୍ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଡ୍ୟାନ୍ସ ମଧ୍ୟ କଲେ |

ଏହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ପଞ୍ଜାବୀ ଗୀତ ବାଜିବା ଆରମ୍ଭ କଲା, ସେତେବେଳେ ଅକ୍ଷୟ ନିଜକୁ ସୈନିକମାନଙ୍କ ସହ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାରେ ରୋକି ପାରିଲେ ନାହିଁ | ପଞ୍ଜାବୀ ଗୀତରେ ସେ ସେନାର ସୈନିକମାନଙ୍କ ସହିତ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ କଲେ | ଏହାର ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅନେକ ଦେଶପ୍ରେମୀ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ବେବି, ଏୟାରଲିଫ୍ଟ, କେସରି, ହଲିଡେ ଭଳି ଫିଲ୍ମ ସାମିଲ ରହିଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *