ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ଓଢ଼ଣାରେ ପକାଇ ଯେଉଁ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ମହିଳା, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | ଅନେକଥର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ, ଡ୍ୟାନ୍ସ,ସଙ୍ଗ ପରି ଦକ୍ଷତାକୁ ଦେଖାଇ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | ଏପରି ଏକ ମହିଳାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟରେ ଲୋକମାନେ ଫିଦା ହେଉଛନ୍ତି | ଏହି ମହିଳା ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଯେଉଁ ଭଳି ଷ୍ଟାଇଲରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି, ତାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଭିଡିଓ ହଂଗାମା କରୁଛି | ରଞ୍ଜନା ସିଂହ ନାମକ ଏହି ମହିଳା ଯେଉଁ ମସ୍ତି ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କାଋଚାହଁନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଦୀଵାନୀ-ଦିବାନା ହୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି | ସବୁଠାରୁ ଖାସ କଥା ଏହା ଯେ ନିଜ ଘରେ ହିଁ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଏବଂ ଓଢଣା ଦେଇ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି | ଅଧିକାଂଶ ହରିୟାଣୀ ଏବଂ ପଞ୍ଜାବୀ ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବା ରଞ୍ଜନାଙ୍କ ଉପରୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ନଜର ହଟୁନାହିଁ | ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ମଧ୍ୟ ସେ ଯେଉଁ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଅଣ୍ଟା ହଲାଉଛନ୍ତି, ସତରେ ଦେଖିବାପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ୧.୫ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଫୋଲୋ କରନ୍ତି | ଲୋକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାର ଷ୍ଟାଇଲ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଲୋକମାନେ କେବଳ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ପରସ୍ପରକୁ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ରଞ୍ଜନାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଉପରେ ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *