ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : କନ୍ୟା ଲେହେଙ୍ଗାରେ ଲୁଚିଥିଲେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୁରୁଷ, ବାହାରକୁ ଯେତେବେଳେ ବାହାରିଲେ ସମସ୍ତେ ହୋଇଗଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ବିବାହ ଦିନ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହୋଇଥାଏ। ଏହି ଦିନ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। ବିଶେଷକରି କନ୍ୟା କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ବିବାହ ପୋଷାକ ପାଇଁ ସପିଂ ଏବଂ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଥାଏ। ବିବାହ ଦିନ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି କନ୍ୟା ଉପରେ ଥାଏ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ କନ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଚାହାଁନ୍ତିଯେ, ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ଅଲଗା ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ହେବା ଉଚିତ୍। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବିବାହରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଲେହେଙ୍ଗା କିମ୍ବା ଗାଉନ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖିଥିବେ।

ସାଧାରଣତଃ ଯେତେବେଳେ କନ୍ୟା ଏକ ଗାଉନ୍ ପିନ୍ଧନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଡ୍ରେସର ଘେର ବହୁତ୍ ଭଲ ଲାଗେ। ତାଙ୍କ ପୋଷାକରେ ଯେତେ ସର୍କଲ୍ ହୋଇଥାଏ, ସେ ସେତେ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦେଖାଯାଏ। ଅନେକ କନ୍ୟା ନିଜ ବିବାହ ପାଇଁ ଭାରୀ ଲେହେଙ୍ଗା କିମ୍ବା ପୋଷାକ ବାଛିଥାନ୍ତି। ଏହି ଭାରୀ ପୋଷାକ ଦେଖାଯାଏ ଭଲ, କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକ ପିନ୍ଧିବା ଚାଲିବା ଏବଂ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ କନ୍ୟା ଅତି ଯତ୍ନର ସହ ଚାଲୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଲେହେଙ୍ଗାରେ ଏପରି କିଛି ଥିଲା ଯାହା ଅଡୁଆ କରିଦେଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଏହି ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା, ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ।

ବାସ୍ତବରେ କନ୍ୟାର ଲେହେଙ୍ଗା ଭିତରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲୁଚି ରହିଥିଲା। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ବିବାହ ଦିନ ସମସ୍ତ ଅତିଥିଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କନ୍ୟାର ଲେହେଙ୍ଗା ଭିତରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେଯେ, କନ୍ୟା ଏକ ବଡ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ସେ ବର ସହିତ ମଞ୍ଚ ଉପରକୁ ଯାଆନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି।

ଯେତେବେଳେ ବର ମଞ୍ଚ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚନ୍ତି, ତା’ର ଲେହେଙ୍ଗା ଆପେ ଆପେ ଠିକ୍ ହେବାକୁ ଲାଗିଥାଏ। ଏହା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହାଠାରୁ ଏକ ବଡ ଧକ୍କା ସେତେବେଳେ ଲାଗିଥାଏ, ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କନ୍ୟାର ଲେହେଙ୍ଗା ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ଆସେ। ବାସ୍ତବରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଅନ୍ୟ କେହି ନୁହନ୍ତି, ବରଂ କନ୍ୟାର ୱେଡ଼ିଂ ପ୍ଳାନର। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଏହି ପରିସ୍ଥିତିର କୌଣସି ଭୁଲ ଅର୍ଥ ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ପ୍ରଥମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ପଢନ୍ତୁ।

ଜଣେ ୱେଡିଙ୍ଗ ପ୍ଲାନର ତାଙ୍କ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ବିବାହକୁ ସଠିକ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ବିବାହ ଯୋଜନାକାରୀ ଗୋଟିଏ ପାଦ ଆଗକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେ କନ୍ୟାର ଗାଉନ ଠିକ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଯଦିଓ ଏହି ଗାଉନକୁ ପିନ୍ଧି ଚାଲିବା ଏବଂ ଏଡଜଷ୍ଟ କରିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା, ତେଣୁ ସେ କନ୍ୟାର ଲେହେଙ୍ଗା ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରି ଏବଂ କନ୍ୟା ସହିତ ଚାଲିବା ସମୟରେ ଭିତରୁ ଲେହେଙ୍ଗାକୁ ସଜାଡିଲେ। ଏହି କାରଣଟି ହେଲା ଯେତେବେଳେ କନ୍ୟା ମଞ୍ଚ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଲେହେଙ୍ଗାରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲେ।

ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମାମଲା ଫିଲିଫିନ୍ସରେ ପିନାମୁଁଗଜନର ଲୁଇ ବିଚ ରିଜର୍ଟର ଅଟେ। ବିବାହ ସମୟରେ ତୀବ୍ର ପବନ କରନ୍ତୁ କନ୍ୟାକୁ ଲେହେଙ୍ଗା ସମ୍ଭାଳିବାରେ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା। ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ବିବାହର ୱେଡିଂ ପ୍ଲାନର ବରର ଲେହେ଼ଙ୍ଗାରେ ପଶିଗଲେ ଓ କନ୍ୟାର ଲେହେଂଗାକୁ ଏଡଜଷ୍ଟ କରି ତାଙ୍କର ବିବାହ ଓ ଭିଡିଓକୁ ପରଫେକ୍ଟ କରିଲେ।

ଏହି ମାମଲା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ରାୟ କଣ? ଭିଡ଼ିଓ ପସନ୍ଦ ଆସିଲେ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *