ଏହି ନିରୀହ ପିଲା ନିଜର ବାପାଙ୍କୁ ଏମିତି ଗା-ଳି-ଦେ-ଲା, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲା ପରେ ସମସ୍ତ ବାପାଙ୍କର ଆସିଯିବ ଚେତା

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ପିଲାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭିଡିଓ ଓ ଫୋଟ ଅଛି। ଏହା କହିବା ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁକି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ପିଲାଙ୍କର କଣ୍ଟେଣ୍ଟକୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ ଓ ଏମାନଙ୍କର ନିରୀହ ହରକତ ଦେଖି ଆପଣ ନହସି ରହିପାରିବେ ନାହିଁ। ନିକଟରେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିକରି ଆପଣ ହସି ହସି ପାଗଳ ହୋଇଯିବେ। ଏହି କ୍ୟୁଟ ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କର ଦିନ କରିବା ପାଇଁ କାଫି ଅଟେ।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲା ନିଜର ବାପାଙ୍କର ଅଫିସ ରୁଟିନରେ ଦୁଃଖୀ ଅଛି। ସେ ନିଜର ବାପାଙ୍କୁ କହୁଅଛିକି ଆପଣ ଅଫିସରେ ରୁହନ୍ତୁ। ସେଇଟା ଆପଣଙ୍କର ଘର। ଠିକ ସମୟରେ ତୋ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେଠାରେ ଖାଇବା ମିଳିବ ନାହିଁ ସେତେବେଳେ କହିବେକି ଝିଅ ଠିକ କହୁଥିଲା। ନିରୀହ ପିଲା ତାପରେ କହୁଛୁକି ଯଦି ତୁମେ ଘରକୁ ନଆସିବ ତେବେ ମା ଖାଇବା ଖାଇବେ ନାହିଁ, ପୁଣି ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଦେହ ଖରାପ ହେବ। ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବେହୋସ ହୋଇ ପଡ଼ିଯିବୁ ଓ ଆମକୁ କେହି ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଆସିବେ ନାହିଁ।

ଏହି ପିଲାଟି ଏତେ କ୍ୟୁଟଯେ, ନିଜର ବାପାଙ୍କୁ ରାଗି କହୁଛିକି,’ଆପଣ ଯଦି କଥା ବୁଝି ଯାଇଛନ୍ତି ତେବେ ମେସେଜ କରନ୍ତୁ, କଲ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଭିଡ଼ିଓ କଲ କରନ୍ତୁ। ଶୀଘ୍ର ଘରକୁ ଆସନ୍ତୁ ଦେଲେ ଆପଣଙ୍କର ହାଲ ଚାଲ ପଚାରିବି। ଏହି ନିରୀହ ପିଲାଟି ନିଜର ବାପା ଓ ଅଫିସ କାମରୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଅଛି। କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଅନ୍ଦାଜରେ ନିରୀହ ପିଲାଟି ତାର ବାପାଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଉଛି, ତାହା ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରାରେ ହସ ଆସିଯିବ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ପରସ୍ପର ସହ କେବଳ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଅନେକ ପ୍ରକାର କମେଣ୍ଟ ଓ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *