ପ୍ରେମିକକୁ ବିବାହ କରିବାପାଇଁ ଘର ଛାଡିଥିଲେ ନାବାଳିକା, କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମିକର ଦରମା ଶୁଣି ତୁରନ୍ତ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ

ଦୁଇଜଣ କିଶୋର-କିଶୋରୀମାନଙ୍କୁ ଫେସବୁକରେ ପ୍ରେମ ହେଲା, ତାପରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ | ବୟସର ସୀମା ଏବଂ ସହରର ବନ୍ଧନକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଗଲେ | ଝିଅଟି ଆଗ୍ରାରୁ ପଳାଇ ଯାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ପାଖରେ ଧୋଉଳପୁରରେ ପହଂଚିଗଲା | ଝିଅଟିର ବୟସ ୧୬ ଏବଂ ପୁଅଟିର ବୟସ ୧୭ ବର୍ଷ ଅଟେ | ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଧୋଉଳପୁର ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନରେ ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଚାଇଲଡ ଲାଇନ ଧରିଛି ଏବଂ ବାଲ୍ୟ କଲ୍ୟାଣ ସମିତିକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି | ଯେତେବେଳେ ବାଲ୍ୟ କଲ୍ୟାଣ ସମିତିର ସଦସ୍ୟମାନେ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ଘରୁ ପଳାଇ ଯିବାର କାରଣ ପଚାରିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |

କିଶୋର-କିଶୋରୀ ପ୍ରେମୀ ଦମ୍ପତ୍ତି ବିବାହ ପାଇଁ ପଳାଇ ଯାଉଥିଲେ :-

ବାଲ୍ୟ କଲ୍ୟାଣ ସମିତିର ସଦସ୍ୟମାନେ ପିଲାମାନଙ୍କର ବାପା-ମାଙ୍କ ନାମ ଏବଂ ଠିକଣା ନେଲେ ଏବଂ ଏହାର ସୂଚନା ପରିବାରକୁ ଦେଲେ | ଏହି ସମୟରେ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ କାଉନସେଲିଂ କରାଗଲା | ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟିକୁ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ପୁଅ ପାଖରେ କେବଳ ୧୪୦୦ ତାଙ୍କ ଅଛି ଏବଂ ସେମାନେ ଏହି ଟଙ୍କାରେ ସାରା ଜୀବନ ରହିପାରିବେ ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ଝିଅଟି ତୁରନ୍ତ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଲା | ଏହାପରେ ବାଲ୍ୟ କଲ୍ୟାଣ ସମିତି ପୁଅଟିକୁ ଛାତ୍ରାବାସ କୋଭିଡ ସେଣ୍ଟର ଏବଂ ଛାତ୍ରୀକୁ ଚାଇଲଡ ଲାଇନକୁ ପଠାଇଲେ |

ପ୍ରେମିକର ସ୍ୟାଲେରୀ ଜାଣିବାପରେ ଝିଅ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଲା :-

କଲ୍ୟାଣ ସମିତିର ସଦସ୍ୟ ଗିରିଶ ଗୁରଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ନାବାଳିକା ଝିଅ ୟୁପିର ଆଗ୍ରା ଜିଲ୍ଲାର ବାସିନ୍ଦା ଅଟେ ଏବଂ ପୁଅଟି ରାଜସ୍ଥାନର ଧୋଉଳପୁରର ଅଟେ | ଦୁହିଁଙ୍କର ବନ୍ଧୁତା ଫେସବୁକ ମାଧ୍ୟମରେ ହୋଇଥିଲା | ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ଏଥିପାଇଁ ଝିଅଟି ନିଜ ଘରୁ ପଳାଇ ଆସି ଧୋଉଳପୁର ଆସିଥିଲା | ଯେତେବେଳେ ଝିଅଟି ନିଜ ପ୍ରେମିକକୁ ତାର ସ୍ୟାଲେରୀ କଥା ପଚାରିଲା, ସେ ମାତ୍ର ୧୪୦୦ ଟଙ୍କା କହିଥିଲା | ଏହାପରେ ଝିଅଟି ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଲା |

ବାଲ୍ୟ କଲ୍ୟାଣ ସମିତି ଦୁଇ ପରିବାରଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଲା :-

ଝିଅଟିର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇ ଦିଆଗଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଧୋଉଳପୁର ଡକାଗଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଝିଅଟିକୁ ଚାଇଲଡ ଲାଇନକୁ ପଠାଯାଇଛି | ସମିତିର ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପରିବାର ଲୋକେ ଆସିବାପରେ ବାଳିକାଙ୍କ ହିତକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଠିକ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନିଆଯିବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *