ସବୁ ନିଷ୍ଠୁରତା ପାର : ମାଆକୁ ୧୦୦୦ ଖ-ଣ୍ଡ କରି ଖାଇଦେଲା ଏହି ନର ଭକ୍ଷକ, ମିଳିଲା ୧୫ ବର୍ଷର ଦ-ଣ୍ଡା-ଦେ-ଶ

ଜନ୍ମ ଦେଇଥିବା ମା ସହିତ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଷ୍ଠୁରତାର ସବୁ ସୀମା ପାର କରିଦେଲା | ମାଆକୁ ହ-ତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଲା-ଶକୁ ଏକ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଖଣ୍ଡ କରିଦେଲା | ଏହି ଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକୁ ସେ ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଜାରରେ ବନ୍ଦ କରି ଫ୍ରିଜରେ ରଖିଦେଲା | ଏହି ରାକ୍ଷସ ପୁଅ ଏକ ସପ୍ତାହ ଧରି ମାଆର ଶ-ବ-ର ଖଣ୍ଡକୁ ଖାଇଚାଲିଲା | ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ-କୁ ପୋ-ଲି-ସ ଗି-ର-ଫ କରିବା ପରେ ସେ ପାଗଳ ହେବାର ନାଟକ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା, କିନ୍ତୁ କୋର୍ଟରେ ତାର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଗଲା |

ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ସ୍ପେନର ଭେଣ୍ଟସରେ ରହୁଥିବା ୨୮ ବର୍ଷର ପୁଅ ଆଲବର୍ଟୋ ସାଞ୍ଚେଜ ଗୋମେଜଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ନରଭକ୍ଷକ କହୁଛନ୍ତି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଆଲବର୍ଟୋ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହ ଭେଣ୍ଟସର ମାଡ୍ରିଡରେ ରହୁଥିଲେ | ଏହି ମାମଲା ୨୦୧୯ ମସିହାର ଅଟେ, ଯେତେବେଳେ ଦିନେ ରାତିରେ ୬୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମା ସହିତ ତାଙ୍କର ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଯାଇଥିଲା | ପୋ-ଲି-ସ-ର ସୂଚନାନୁସାରେ, ରାଗରେ ସେ ନିଜ ମା’ଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଇଥିଲା |

ଆଲବର୍ଟୋ ମାର ଶ-ବ-କୁ ଏକ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଖଣ୍ଡରେ କାଟି ଦେଇଥିଲେ | ଲାଶକୁ କାଟିବା ପାଇଁ ସେ କାଠ କାଟିବା ପାଇଁ ଜଣେ କାର୍ପେରର ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଏକ କରତକୁ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ଏକ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ଜାରରେ ଶବର ଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକୁ ବନ୍ଦ କରି ଫ୍ରିଜରେ ରଖିଥିଲେ | ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଏହି ଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକୁ ଏକ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ରାନ୍ଧୁଥିଲେ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ କଞ୍ଚା ମଧ୍ୟ ଖାଇ ଯାଉଥିଲେ | ସେ କିଛି ମାଂସ ଖଣ୍ଡ ତାଙ୍କ କୁକୁରକୁ ମଧ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ |

ଡେଲି ମେଲ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଆଲବର୍ଟୋଙ୍କ ମାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଯେତେବେଳେ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ ମହିଳାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେଠାରେ ଥିବା ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଫ୍ରିଜରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃ-ତ-ଦେ-ହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା | ଏହାସହିତ ବେଡ଼ ଉପରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ, ହାତ ଏବଂ ହୃଦୟକୁ ବାହାର କରି ରଖାଯାଇଥିଲା | ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ନିଜ ପୋଷା କୁକୁର ସହିତ ମିଶି ମାଂସ ଖାଉଥିଲା |

ପୋ-ଲି-ସ ଫେବୃଆରୀ ୨୧ ତାରିଖ ୨୦୧୯ ରେ ଆଲବର୍ଟୋକୁ ଗି-ର-ଫ କରିଥିଲା | ଯାହା ପରେ ଏହି ମାମଲା ଅଡିଏନ୍ସିଆ ପ୍ରାଦେଶିକ କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ଏଠାରେ ସେ କୋର୍ଟଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱର ଶୁଭାଯାଉଥିଲା, ଯାହା କି ତାଙ୍କୁ ନିଜ ମାର ହତ୍ୟା କରିବାକୁ କହୁଥିଲା | ତାଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଓକିଲ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ମାନସିକ ରୋଗୀ ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ଚାହିଁଲେ, କିନ୍ତୁ ଜିୟୁରି ମେମ୍ବରସ ଏହି ଯୁକ୍ତିକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଦେଲେ |

ଅଭି-ଯୁକ୍ତ ନିଜର ପକ୍ଷ ରଖି ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର କିଛି ବି ମନେ ନାହିଁ ଯେ ସେ ନିଜ ମାକୁ କେତେବେଳେ କାଟିଲେ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଲାଶକୁ ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରି କେତେବେଳେ ଖାଇଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ବହୁତ ଅନୁତାପ କରୁଛି | ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଜାଗ୍ରତ ହୁଏ, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଚିନ୍ତା କରେ | ମୁଁ ମୋ ମା ବିଷୟରେ ଭାବେ ଏବଂ ମୁଁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛି |

ମୁକଦ୍ଦମା ସମୟରେ ପ୍ରମାଣ ଦେଇଥିବା ଜଣେ ପୋ-ଲି-ସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନରୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବା ସମୟରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ପୂର୍ବରୁ ମାଆର ଗଳା କାଟି ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଇଥିଲେ’ |

ଅଦାଲତ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଧରି ଚାଲିଥିବା ବିଚାର ପରେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଏବଂ ଅମାନୁଷିକ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଦୋଷରେ ଦୋ-ଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଥିଲେ | ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ପୁଅକୁ ୧୫ ବର୍ଷ ପାଞ୍ଚ ମାସ ଜେ-ଲ ଦ-ଣ୍ଡା-ଦେ-ଶ ଶୁଣାଯାଇଛି | ଆଜି ଅଦାଲତ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଜାରି କରି ଦେଇଛନ୍ତି |କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆଲବର୍ଟୋଙ୍କୁ ୧୫ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ସେବେଠାରୁ ସେ ନିଜ ମାଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *