ଭାରତୀୟ ଦଳ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ କିଏ ହେବ ବିଶ୍ୱଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନ? ସୁନିଲ୍ ଗାଭାସ୍କର କହିଲେ ଏହି ଦଳ ବିଜୟୀ ହେବ

ଭାରତୀୟ କ୍ୟାପଟେନ ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତକୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ହେବାକୁଥିବା ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପର ଫାଇନାଲ ଜିତିବା ଆବଶ୍ୟକ କାହିଁକିନା ଭାରତ ପାଖରେ ବହୁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଖେଳାଳି ରହିଛନ୍ତି|ଗାଭାସ୍କର ଟାଇମ୍ସ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ “ମୋ ନଜରରେ ଏହା ବରାବର ମୁକାବିଲା|କିଛି ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ପ୍ରଥମ ଦୁଇ ଟେଷ୍ଟ(ଇଂଲଣ୍ଡ ସହ ଦୁଇ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ୧-୦ରେ ଜିତିଛି) ଖେଳିଛି ଓ ଏଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଫାଇଦା ହେବ|

ଗାଭାସ୍କର କହିଛନ୍ତି ଯେ କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଭାରତ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଲାଳାୟିତ ହେବ ଓ ମାସେ ଖେଳରୁ ଦୁରରେ ରହିବା ଫଳରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବ|ଭାରତ ପାଖରେ ବଲରେ ଓ ବ୍ୟାଟରେ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି ତେଣୁ ମୋତେ ଲାଗୁଛି ଭାରତ ଜିତିବା ଆବଶ୍ୟକ|

ଗାଭାସ୍କର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତୀୟ ବୋଲରଙ୍କୁ ସେହି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଇଙ୍ଗର ସାମନା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ|ଗାଭାସ୍କର କହିଛନ୍ତି ଯେ “ଭାରତକୁ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇଥିଲା,କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ମୈସମରେ ନମି ଓ ଥଣ୍ଡା ନାହିଁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଭଲ ଭାବରେ ସୁଇଙ୍ଗର ଭଲ ଭାବରେ ସାମନା କରିପାରିବେ”

ଗାଭାସ୍କର ଏହା ସହ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନ୍ ଓ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ବୋଲିଙ୍ଗ ସହ ବ୍ୟାଟିଂରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିପାରନ୍ତି|ପୂର୍ବ କ୍ୟାପଟେନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିବାକୁ ହେବ|ଦୁହିଁଙ୍କ ବୋଲିଙ୍ଗରେ ଆସିଥିବା ସୁଧାର ଦେଖିବା ଖୁସିର କଥା|ଏଥିରେ ଋଷଭ ପନ୍ତ ଛଅ ନମ୍ଵରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରନ୍ତି,ଯାହାଫଳରେ ଦୁଇଜଣ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଓ ଦ୍ରୁତ ବୋଲରକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ|

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *