ଘରେ ଲାଗିଲା ନି-ଆଁ, ଭିତରେ ଫସି ରହିଥିଲେ ୨ ଟି ପିଲା, ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଚଢ଼ିଗଲେ ପାଇପ ଉପରେ ଏବଂ ତା’ପରେ… ଦେଖନ୍ତୁ ଭାଇରଲ ଭିଡିଓ

ଅନେକ ଲୋକ ତିନି ମହଲା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା ନିଆଁରେ ଫସି ରହିଥିବା ଦୁଇଟି ପିଲାକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ମଣିଷ ଚେନ ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଏକ କୋଠାର ବାହାର ପାଇପ ଉପରେ ଚଢ଼ିବାର ଅସାଧାରଣ ସାହସ ଦେଖାଇଛନ୍ତି | ରୁଷର କୋସତ୍ରମାରୁ ନାଟକୀୟ ବଞ୍ଚାଇବା ଚେଷ୍ଟାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଗଲା | ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୋଟିଏ ହାତରେ ପାଇପ ଧରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ପିଲାଟିକୁ ଟାଣୁଛନ୍ତି | ପିଲାମାନେ ଝରକା ଦେଇ ବାହାରକୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି | ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା କାରଣରୁ ଘରୁ ବହୁତ ଧୂଆଁ ମଧ୍ୟ ବାହାରୁଛି |

ରାସ୍ତାର ଅନ୍ୟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ବହୁତ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ମାଟିରୁ ପ୍ରାୟ ୩୦ ମିଟର ଉପରେ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ପିଲାଟିକୁ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ପାଇପକୁ ଧରିଛନ୍ତି | ସେ ପିଲାଟିକୁ ଧରିବାପରେ ସେହିପରି ପାଇପକୁ ଧରି ନିଜର ତଳେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖକୁ ପଠାଇ ଦିଅନ୍ତି | ଦ୍ୱିତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ପୁଣି ପିଲାଟିକୁ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଇ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ତାପରେ ପିଲାଟିକୁ ତଳେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଏ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ମାନେ ଏହିପରି ତିନି ମହଲରୁ ଅନ୍ୟ ପିଲାଟିକୁ ମଧ୍ୟ ବଞ୍ଚାଇଲେ | ଭିଡ଼ିଓର ବିବରଣୀରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଏହି ଘଟଣା ପଶ୍ଚିମ ରୁଷି ସହର କୋସତ୍ରମାରେ ହୋଇଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଗ୍ନିଶମ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଅଛି |

ପରେ ଦମକଳ ପହଞ୍ଚି ନିଆଁକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲା | ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବଞ୍ଚିଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବୀରତାପୂର୍ଣ୍ଣ ଚେଷ୍ଟା ପାଇଁ ବାହାଦୁରି ପୁରାସ୍କାର ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନ କରାଯାଇଛି | ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ୬୦୦୦ରୁ ଅଧିକଥର ଦେଖାଗଲାଣି ଏବଂ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ କମେନ୍ଟରେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *