ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ବାସନ ଭରା ଟବ, ହାତରେ ବାଲ୍ଟି, ପାଣିରେ ଏହିପରି ‘ସୁପର ୱେମେନ’ ଚଳାଇଲେ ବାଇକ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆଜିର ଦିନରେ ଏପରି ଏକ ମାଧ୍ୟମ ପାଲଟିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ରୁ ଏକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ହସୁଥିବାବେଳେ କିଛି ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। କେବଳ କିଛି ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥାଏ। ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି, ଯାହା କେବଳ ଲୋକଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁନାହିଁ, ବରଂ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହାକୁ ‘ମହିଳା ଶକ୍ତି’ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି।

ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ‘ସୁପର ୱେମନ୍’ର ଅନେକ କାହାଣୀ ଶୁଣିଥିବେ। ନିଶ୍ଚୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିଥିବେ। କିନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ପଚରାଯାଏଯେ, ଆପଣ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ କେବେ ‘ସୁପର ୱେମନ୍’ ଦେଖିଛନ୍ତି କି? ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତର ନା ହୋଇଥିବ। କିନ୍ତୁ, ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ‘ସୁପର ୱେମନ’ର ଭଲ ପାଇବା ହେଇଯିବ। ଯେପରି, ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେଯେ, ଜଣେ ମହିଳା କିପରି ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ବାସନ ଭର୍ତ୍ତି ଏକ ଟବ ଧରିଛନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ହାତରେ ବାଲ୍ଟି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ହାତରେ ବ୍ୟାଗ ଧରି ପାଣିରେ ବାଇକ ଚଳାଉଛନ୍ତି। ତେଣୁ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ…

ବହୁତ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ:-

ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବେ। ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘@DoctorAjayita’ ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ସହିତ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର କ୍ୟାପସନ୍ ମଧ୍ୟ ଲେଖାଯାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଖବର ଲେଖିଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଛଅ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ, ୟୁଜରମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓରେ ବହୁତ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *