ରାସ୍ତାକଡ଼ରେ ମକା ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ ଦୁଇଜଣ ନିରୀହ ପିଲା, ପୋ-ଲି-ସ କଲା ଏମିତି ଭାବରେ ସାହାଯ୍ୟ, ଭିଡିଓ ଜିତିଲା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ

ବହୁତ ପୁରୁଣା ଢଗ ରହିଛି ଯେ ଦୁନିଆରେ ମାନବିକତା ଠାରୁ ଆଉ କୌଣସି ବଡ଼ ଧର୍ମ ନାହିଁ | ଯେତେବେଳେ ବି ସୁଯୋଗ ମିଳିବ, ସେତେବେଳେ ଅଭାବୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ | ଏପରି ଅନେକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ନିଜର ସବୁକିଛି ଲୁଟି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀ ଦୁଇଟି ନିରୀହ ପିଲାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ସେହି କାମ ସିଧା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁଛି ଏବଂ ସମସ୍ତେ ସେହି ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ଲକଡାଉନ ଚାଲିଛି | ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସିଧାସଳଖ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ପଡିଛି | ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଘର ଚଳାଇବା ଉପରେ ସଙ୍କଟ ଠିଆ ହୋଇଛି | ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ଦୁଇଜଣ ପିଲା ରାସ୍ତାକଡ଼ରେ ମକା ବିକ୍ରି କରୁଥିଲେ | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଜଣେ ପୋ-ଲି-ସ ସେହି ବାଟ ଦେଇ ଯାଉଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଆଖି ସେହି ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବାରୁ ସେ ଏହାକୁ ଦେଖିପାରିଲେ ନାହିଁ | ସେ ତୁରନ୍ତ ନିଜ ବାଇକ ଠିଆ କଲେ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ | ପ୍ରଥମେ ସେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଲେ ଏବଂ ତାପରେ ଦୁଇଗୁଣ ମୂଲ୍ୟରେ ତାଙ୍କଠାରୁ ସବୁ ମକା କିଣିନେଲେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭାବପ୍ରବଣ କରି ଦେଇଥିବ | ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭାବୁକ କରି ଦେଇପାରେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହାକୁ ସେୟାର କରାଯାଉଛି | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘uttarakhandpolice’ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଭିଡିଓ ସହିତ ପୁରା ମାମଲା ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *