ଏହି ଫଟୋରେ ଲୁଚି ରହିଛି ଏକ ଖତରନାକ ବାଘ, ୯୦% ଲୋକ ଖୋଜି ପାଇପାରି ନାହାନ୍ତି, କ’ଣ ଆପଣ ଖୋଜି ପାଉଛନ୍ତି ?

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ଏପରି ଅନେକ ଫଟୋ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ଲୋକଙ୍କର ଦ୍ରୁତ ଦୃଷ୍ଟିଶକ୍ତି ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ଦାବି କରିଥାଏ | ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକରେ କେହି ନା କେହି ଲୁଚି ବସି ରହିଥାଏ | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୁଆଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆସିଛି | ବାସ୍ତବରେ ଏଥର ଯେଉଁ ଫଟୋ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ସେହି ଫଟୋରେ ବାଘ ଲୁଚି ବସିରହିଛି | କିନ୍ତୁ ଏହି ବାଘ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାକୁ ଖୋଜିବାପାଇଁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି |

ବାଘର ଏହି ଫଟୋ ଲୋକମାନଙ୍କର ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥାର କାରଣ ପାଲଟିଯାଇଛି | ଏହି ଫଟୋରେ ବୁଦା ପଛରେ ବାଘ ଅଛି | ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଏହି ଫଟୋ ଅନ୍ୟ ଫଟୋ ପରି ସାଧାରଣ ଦେଖାଯିବ | ଏଥିପାଇଁ କେହି ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ ଯେ ଫଟୋଟିରେ ପ୍ରକୃତରେ କେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ବାଘ ଲୁଚି ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ଏହି ଫଟୋ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏଥିରେ ଗୋଟିଏ ବାଘ ଲୁଚିଛି | ତେବେ ଏହି ଫଟୋରେ ଲୋକମାନେ ବାଘ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି | ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ବାଘ ମିଳିଲାନାହିଁ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଫଟୋକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବେ ଦେଖିଲେ | କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବାପରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲୋକ ବାଘକୁ ଖୋଜିବାରେ ଅସଫଳ ହେଲେ | କିଛି ଲୋକ ତ ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିବାପରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏଥିରେ କୌଣସି ବାଘ ଲୁଚିନାହିଁ | ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ଫଟୋ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌତୁହଳର କାରଣ ପାଲଟି ଯାଇଛି |

ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆରେ ଏହି ଫଟୋକୁ sanctuaryasia ନାମକ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ପେଜରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଯାହାର ରିପ୍ଲାଇ ବକ୍ସରେ ଲୋକମାନେ ଖୁବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଲେଖୁଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଫଟୋ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ସତରେ ବାଘକୁ ଖୋଜିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରକୃତରେ ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଅଟେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *