ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର : ଜିଓ ଏକାବେଳେ ଲଞ୍ଚ କଲା ପାଞ୍ଚଟି ପ୍ଲାନ,ଏବେ ଡାଟା ଖତମ ହୋଇଯିବାର ଟେନସନ ଶେଷ

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ନିକଟରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଏହାର ୯୮ ଟଙ୍କାର ପ୍ରି-ପେଡ ଯୋଜନାକୁ ପୁନର୍ବାର ଆରମ୍ଭ କରିଛି, ଯଦିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ବୈଧତା କମ ହୋଇଛି। ଏହାପରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ କମ୍ପାନୀ ଏକକାଳୀନ ପାଞ୍ଚଟି ନୂତନ ପ୍ରି-ପେଡ୍ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଜିଓର ଏହି ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଜିଓ ଫ୍ରିଡମ୍ ପ୍ଲାନ(ଜିଓ ଫ୍ରିଡମ ପ୍ଲାନ) ନାମରେ ନାମିତ କରାଯାଇଛି। ଜିଓର ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ନୂତନ ପ୍ରି-ପେଡ ଯୋଜନାଗୁଡିକର ସବୁଠାରୁ ବଡ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ହେଉଛିଯେ, ଆପଣଙ୍କର ଦୈନିକ ଡାଟା ଉପରେ କୌଣସି ସୀମା ନାହିଁ, ଅର୍ଥାତ ଆପଣଙ୍କୁ ଯେତେ ମନ ନିଜ ଖାତାର ଡାଟା ବାଲାନ୍ସରୁ ପ୍ରତିଦିନ ତାହା ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ। ଉଦାହରଣସ୍ୱରୂପ, ଯେପରି ଅନେକ ଯୋଜନା ସହିତ, ପ୍ରତିଦିନ ୧ ଜିବି କିମ୍ବା ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଜିଓର ନୂତନ ଫ୍ରିଡମ ଯୋଜନା ସହିତ ଏପରି କିଛି ନାହିଁ। ଏହି ଯୋଜନାଗୁଡିକରେ କୌଣସି ଦୈନିକ ଡାଟା ସୀମା ବ୍ୟତୀତ, ସମସ୍ତ ନେଟୱାର୍କରେ ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ ମୋ ଜିଓ ଆପ୍ସର ସଦସ୍ୟତା ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି।

ଜିଓ ଫ୍ରିଡମ ଯୋଜନା: ୧୨୭ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା:-

ଏହି ଯୋଜନାରେ, ୟୁଜରମାନଙ୍କୁ ସମୁଦାୟ ୧୨ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ। ଏହା ୧୫ ଦିନର ବୈଧତା ମିଳିବ ଏବଂ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ସହିତ ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ ମୋ ଜିଓ ଆପ୍ସରେ ମାଗଣାରେ ଏକ୍ସେସ ମିଳିବ।

ଜିଓ ଫ୍ରିଡମ ଯୋଜନା: ୨୪୭ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା:-

ଏହି ଯୋଜନାରେ, ୩୦ ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ ସମୁଦାୟ ୨୫ ଜିବି ଡାଟା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ, ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ ମୋ ଜିଓ ଆପ୍ସର ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ସହିତ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ଟି ଏସଏମ୍ଏସ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

ଜିଓ ଫ୍ରିଡମ ଯୋଜନା: ୪୪୭ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା:-

ଜିଓର ଏହି ଯୋଜନାରେ ୬୦ ଦିନର ବୈଧତା ମିଳିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହା ୫୦ ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ୧୦୦ଟି ଏସଏମ୍ଏସ ସହିତ ଅସୀମିତ କଲିଂ ଏବଂ ଜିଓ ଆପ୍ସରେ ମାଗଣାରେ ଏକ୍ସେସ ପାଇବେ।

ଜିଓ ଫ୍ରିଡମ ଯୋଜନା: ୫୯୭ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା:-

ଏହି ଯୋଜନାରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୯୦ ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ ୭୫ ଜିବି ଡାଟା, ଅସୀମିତ କଲିଂ, ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଏସଏମ୍ଏସ ଏବଂ ଜିଓ ଆପ୍ସର ମାଗଣା ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପାଇବେ।

ଜିଓ ଫ୍ରିଡମ ଯୋଜନା: ୨୩୯୭ ଟଙ୍କା ଯୋଜନା:-

ଏହି ଯୋଜନାରେ, ୩୬୫ ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ ସମୁଦାୟ ୩୬୫ ଜିବି ଡାଟା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏହି ଯୋଜନାରେ ଅସୀମିତ ଭଏସ କଲିଂ, ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଜିଓ ଆପ୍ସକୁ ମାଗଣାରେ ଏକ୍ସେସ କରିପାରିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *