ଏମିତି ବି ଆସିପାରେ ମ-ର-ଣ : ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ ୧୮ ବର୍ଷ ବୋହୂର ହେଲା ମୃ-ତ୍ୟୁ, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ହୋଇଥିଲା ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ …

ବିବାହ ପରେ ବର-କନ୍ୟାର ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ରାତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି କୁହାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ବ୍ରାଜିଲରେ ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସହିତ ଯାହା ହେଲା, ହୁଏତ ସେମାନେ ଏହା କେବେହେଲେ କଳ୍ପନା କରି ନଥିବେ | ୱେବସାଇଟ ଦି ସନ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିବାହ ପରେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସେମାନଙ୍କ ଦୁନିଆ ଉଜୁଡି ଗଲା | ସ୍ତ୍ରୀର ମୃ-ତ୍ୟୁ-ରେ ସ୍ୱାମୀ ଗଭୀର ଆଘାତ ପାଇଛନ୍ତି | ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତରେ ଚତୁର୍ଥୀ ରାତିରେ କଣ ହୋଇଥିଲା …

ବ୍ରାଜିଲର ଇବିରାଇଟ ସହରର ଏହି ମାମଲା ଅଟେ | ୧୮ ବର୍ଷର ଝିଅର ବିବାହ ଧୂମଧାମରେ ୨୯ ବର୍ଷୀୟ ପୁଅ ସହିତ ତାଙ୍କ ଘର ନିକଟରେ ଅବସ୍ଥିତ ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ହୋଇଥିଲା | ବିବାହ ପରେ ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତି ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଖୁସି ଅଧିକ ଦିନ ତିଷ୍ଠି ପାରିଲା ନାହିଁ |

ପୋ-ଲି-ସ-ର ସୂଚନାନୁସାରେ, ବିବାହର ପ୍ରଥମ ରାତିରେ ସେ-କ୍ସ ସମୟରେ ଝିଅର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ବିଗିଡି ଗଲା | ସ୍ୱାମୀ କିଛି ବୁଝିବାପୂର୍ବରୁ ସେ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ | ଏହା ଦେଖି ସ୍ୱାମୀ ବିଚଳିତ ହୋଇଗଲେ, ସେ ତୁରନ୍ତ ପଡୋଶୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଫୋନ କଲେ |

ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବାପାଇଁ ଟ୍ୟାକ୍ସି ଆଣିବାକୁ କୁହାଗଲା | ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭର ଡାକ୍ତରଖାନା ଯିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ, ଏହା ପରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଡକାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମନା କରି ଜରୁରୀକାଳୀନ ସେବାକୁ କଲ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ |

ସ୍ୱାମୀ ଜରୁରୀକାଳୀନ ସେବା ପାଇଁ ଫୋନ କଲେ | ପାରାମେଡିକ କର୍ମଚାରୀମାନେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବାବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ନିଶ୍ୱାସ ଚାଲୁଥିଲା | ପାରାମେଡିକ୍ସ କର୍ମଚାରୀମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବା ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ହୃଦଘାତରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି |

ତୁରନ୍ତ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ମହିଳାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ରାସ୍ତାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା | ସ୍ୱାମୀ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ପ୍ରାୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ସମୟ ଲାଗିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ-ଙ୍କ-ର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା | ଏହାସହିତ ଜରୁରୀକାଳୀନ ସେବା ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ପ୍ରଥମ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ କ୍ୟାନସେଲ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟଟି ୨୧ ମିନିଟ ମଧ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା |

ମୃ-ତ୍ୟୁ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ଶ-ବ-କୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସୂଚନା ମିଳିଲା ଯେ ତାଙ୍କୁ ବ୍ରୋଙ୍କାଇଟିସ ନାମକ ଏକ ରୋଗ ହୋଇଥିଲା | ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ବୋହୁର ଶରୀରରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ବି ଚିହ୍ନ ନଥିଲା | ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ-କୁ ଆକସ୍ମିକ ବୋଲି କହିଛି |

ସେହିପରି ପଡୋଶୀମାନେ ମଧ୍ୟ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଚିତ୍କାର କିମ୍ବା ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ନାହାଁନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏହିପରି ଭାବେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *