ପକ୍ଷୀକୁ ଶି-କାର କରିବା ପଡ଼ିଲା ମ-ହ-ଙ୍ଗା, ଘ-ଟିଲା ଏମିତି କିଛି ଅ-ଘଟ-ଣ, ଲୋକମାନେ କହିଲେ ଯାହା ହୋଇଛି ଭଲ ହୋଇଛି

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତୀବ୍ର ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ଜଣେ ଶି-କାରୀ ପକ୍ଷୀ ଶି-କାର କରୁଛି। କିନ୍ତୁ, ଶି-କାର ପରେ ସେହି ଶି-କାରୀ ସହିତ ଯାହା ହେଲା ଆପଣ ଦେଖି ଏହା କହିବେ ଯେ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟର ମନ୍ଦତା ଖରାପ ଅଟେ। ଏହି ଭିଡିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତୀବ୍ର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓଟି ଭାରତୀୟ ବନ ସେବା ଅଧିକାରୀ ସୁଜନ୍ତ ନନ୍ଦା ତାଙ୍କ ଟୁଇଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘କରିସ୍ମା’। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖୁଛନ୍ତି ଯେ, ଜଣେ ଶି-କାରୀ ବ-ନ୍ଧୁକ ସହିତ ଆକାଶରେ ଉଡ଼ୁଥିବା ପକ୍ଷୀକୁ କିପରି ଶି-କାର କରୁଛି। ଶି-କାରୀ ବ-ନ୍ଧୁକ ଗୁ-ଳି ଆକାଶରେ ଉଡୁଥିବା ପକ୍ଷୀ ଉପରେ ଗୁ-ଳି ଚଳାଇଲା। କିନ୍ତୁ, ହଠାତ ପକ୍ଷୀଟି ସେହି ଶି-କାରୀ ଉପରେ ଆ-କ୍ରମ-ଣ କରିଦିଏ ଏବଂ ପକ୍ଷୀଟି ତାଙ୍କ ଆଖିକୁ ଆସି ଧ-କ୍କା ହୁଏ।

ଏହି ଭିଡିଓଟି ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ଶି-କାରୀ ଉପରେ ରହିଥିଲେ। ଭିଡିଓ କ୍ୟାପସନରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଶିଖିବା ଉଚିତ ଅଟେ। ଜଣେ ଦର୍ଶକ କହିଛନ୍ତି ଯେ,”କର୍ମ ର ଫଳ ମିଳିଛି”। ଆଉ ଜଣେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଘ-ଟ-ଣା ସ୍ଥଳରେ ନିର୍ଣ୍ଣୟ” ଏବଂ ଆଉ ଜଣେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଗୋଟିଏ ବେଯୁବାନ ପକ୍ଷୀର ଜୀବନ ନେବାରେ ଲଜ୍ଜା ନାହିଁ”।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *