୧୦୦ କୋଟିର ଆଲିଶାନ ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର,ଦେଖନ୍ତୁ ଘର ଭିତରର ସବୁ ଫୋଟୋ

ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଘର ବାନ୍ଦ୍ରା ର ପେରି କ୍ରସ ରୋଡ଼ରେ ଉପସ୍ଥିତ। ସଚିନ ଏହି ବଙ୍ଗଳାରେ ନିଜର ପୁରା ପରିବାର ସହିତ ରୁହନ୍ତି। ଏହି ଘରକୁ ମାଷ୍ଟର ବ୍ଲାଷ୍ଟର 2007 ମସିହାରେ 39 କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇ କିଣିଥିଲେ।

ସଚିନଙ୍କ ଘରର ଦାମ:-

ସଚିନଙ୍କ ଏହି ଘର 6000 ସ୍କୋୟାର ଫୁଟ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହିଛି। ଏବେ ଏହି ପୁରା ଘରର ଦାମ 100 କୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ।

ଘରେ କେତେକ ଫ୍ଲୋର୍ସ ରହିଥିବା ସହ କେତେକ ବେଶମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଘରେ କେତେକ ସୁନ୍ଦର ଗାର୍ଡେନ ରହିଛି ଯାହାକୁ ସାରା ଦୁନିଆରେ ଗୋଟିଏ ରୁ ଗୋଟିଏ ନାୟାବ ଚାରା ଗଛରେ ସଜାଯାଇଛି।

ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର ଓ ତାଙ୍କର ପୁରା ପରିବାର ବହୁତ ଧାର୍ମିକ ଅଟନ୍ତି। ଏମିତିରେ ସଚିନ ନିଜ ଘରର ଏକ ଅଂଶକୁ ଭଗବାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମର୍ପିତ କରିଛନ୍ତି। ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଘରର ମନ୍ଦିର ବହୁତ ଶାନଦାର ଅଟେ।

ଫୋଟୋ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ତେନ୍ଦୁଲକରଙ୍କ ଘରର ଇଣ୍ଟିରିୟର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଫର୍ନିଚର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ଖାଆସ ଅଟେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *