ସ୍ତ୍ରୀ ମୃ-ତ୍ୟୁର ୨୫ ଦିନ ପରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାମୀ କବରରୁ ବାହାର କଲା ଶ-ବ,ଜାଣନ୍ତୁ ବାହାର ଏମିତି ବାହାର କରିବାର କାରଣ ?

ଭାରତ ଏକବିଂଶ ଶତାବ୍ଦୀରେ ପ୍ରବେଶ କରିସାରିଛି, କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଲଭ ମ୍ୟାରେଜ ଭଳି ଜିନିଷକୁ ଅନେକ ପରିବାରରେ ସ୍ୱୀକାର କରାଯାଏ ନାହିଁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ମେରଥଙ୍କର ଏହି ଦୁଖଦ ଲଭ ମ୍ୟାରେଜକୁ ହିଁ ନିଅନ୍ତୁ | ଏଠାରେ ଥା-ନା ଲିସାଡି ଗେଟ ଅଞ୍ଚଳର କରିମ ନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ଫରମାନଙ୍କୁ ସାଇନାଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ହୋଇଗଲା | ଦୁହିଁଙ୍କର ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏତେ ବଢିଗଲା ଯେ ସେମାନେ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଗଲେ |

ତେବେ ସାଇନାଙ୍କ ପରିବାର ଏହି ବିବାହରେ ଖୁସି ନଥିଲେ | ସେମାନେ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ ଯେ ସାଇନାଙ୍କ ବିବାହ ଫରମାନଙ୍କ ସହିତ ହେଉ | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଦୁଇ ହୃଦୟ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରକୃତରେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ଦୁନିଆ ସେମାନଙ୍କୁ କେଉଁଠାରେ ଅଟକାଇ ପାରିବ | ବାସ ଏପରି କିଛି ଫରମାନ ଏବଂ ସାଇନାଙ୍କ ମାମଲାରେ ମଧ୍ୟ ହେଲା | ଦୁହେଁ ପରିବାରର ଇଚ୍ଛା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇ ମେ ୧୭ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ହୁଏତ ଏହି ବିବାହରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇ ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରି ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ |

ବିବାହ ପରେ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଥିଲା ​​| ସାଇନା ଏବଂ ଫରମାନ ଗୋଟିଏ ଘରେ ଖୁସିରେ ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ଦିନେ ସାଇନା ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମେ ୩୧ ରେ ତାଙ୍କର ନିଜ ବାପଘରେ ହିଁ ସନ୍ଦେହଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | ସାଇନାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଏକ ବଡ଼ ରୋଗ ହୋଇଥିଲା | ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ନଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ମୃ-ତ୍ୟୁ-ବରଣ କରିଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ଫରମାନ ଏହି କଥାକୁ ମାନିନେଲେ ଏବଂ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ମିଶି ପୋତି ଦେଲେ |

ସ୍ତ୍ରୀର ମୃ-ତ୍ୟୁ ପରେ ଫରମାନ ବହୁତ ଦୁଃଖରେ ଥିଲେ | ସେ ବୁଝିପାରୁନଥିରେ ଯେ ଭଗବାନ ତାଙ୍କସହ ଏପରି କାହିଁକି କଲେ | ତାଙ୍କର ଦୋଷ କଣ ଥିଲା ? ତା’ପରେ ସେ ଏପରି କିଛି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ କିମ୍ବା ସନ୍ଦେହ କଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀର ମୃ-ତ୍ୟୁ-ର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ | ସାଇନାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ-ର ୨୫ ଦିନ ପରେ ସେ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଗଲେ ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ନିକଟରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ ଯେ ସାଇନାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଫରମାନ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସାଇନାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆମ ବିବାହରେ ଖୁସି ନଥିଲେ | ସେମାନଙ୍କୁ ଆମର ଲଭ ମ୍ୟାରେଜ ପସନ୍ଦ ହେଲାନାହିଁ | ସେଥିପାଇଁ ସେ ସାଇନାଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ରୋଗରେ ହୋଇଥିବା ମୃ-ତ୍ୟୁ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି |

ଏହା ମଧ୍ୟରେରେ କେସ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଅଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏଥିରେ ଶାଶୁ ଏବଂ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସନ୍ଦେହଜନକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଶୁଣାଯାଏ | ଜ୍ୱାଇଁ ଏହି ଅଡିଓ କଲରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହ-ତ୍ୟା-କା-ରୀ-ଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବାପରେ ହିଁ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ | ଫରମାନଙ୍କ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା | ସେ ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ ପାଇଁ ୨୫ ଦିନ ପୂର୍ବେ ମୃ-ତ୍ୟୁ-ବରଣ କରିଥିବା ସାଇନାଙ୍କ ମୃ-ତ-ଦେ-ହକୁ କବର ଭିତରୁ ବାହାର କଲା | ଏହି ଶରୀରକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି | ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ହିଁ ଏହି ମାମଲା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଖୁଲାସା ହେବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *