ପ୍ରେମ କାହାଣୀ : ଦଶମ ଫେଲ ଅଟୋବାଲା ପ୍ରେମ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଗଲା ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ

କିଛି କାହାଣୀ ଲେଖକ ଲେଖିଥାଏ ତ ଆଉ କିଛି କାହାଣୀ ଭାଗ୍ୟ ଲେଖି ଦେଇଥାଏ | ଜୟପୁରର ରଞ୍ଜିତ ସିଂହ ରାଜଙ୍କ କାହାଣୀ ଏପରି କିଛି ଅଟେ | ଆଜି ସେ ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡରେ ରୁହନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପଛରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମର ହାତ ରହିଛି |

ଏକ ଗରିବ ପରିବାରରେ ହେଲା ଜନ୍ମ :-

ପିଲାଟି ଦିନରୁ ରାଜ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ଗୋଟିଏ ଗରିବ ପରିବାରରେ ହୋଇଥିଲା | ସେ କୁହନ୍ତି, ” ମୁଁ ଦଶମ ଫେଲ କରିଥିଲି | ପାଠପଢା ଠିକ ନଥିଲା | ମୋର ପୂର୍ବପିଢ଼ିମାନେ ମୋତେ ସ୍କୁଲ ବାସ ହେବାକୁ କିଛି ପଠାଇଲେ | କାହାର ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ମୋର କଳ୍ପନା ସହିତ କିଛି ବି ସମ୍ପର୍କ ନଥିଲା |

ଚଳାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଅଟୋରିକ୍ସା :-

୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଲେଖାପଢ଼ା ଛାଡି ଅଟୋରିକ୍ସା ଚଳାଇବାକୁ ଗଲେ | ଅନେକ ବର୍ଷ ଧରି ସେ ଜୟପୁରରେ ଅଟୋରିକ୍ସା ଚଳାଇଲେ | ଏହି ସମୟରେ ସେ ନୋଟିସ କଲେ ଯେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଟୁରିଷ୍ଟ ଲୋକଙ୍କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ କରିବାପାଇଁ ଇଂରାଜୀ,ଫ୍ରେଞ୍ଚ,ସ୍ପାନିଶ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଭାଷା କହୁଛନ୍ତି |

ଇଂରାଜୀ ଶିଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ :-

ସେ କୁହନ୍ତି, ” ୨୦୦୮ ମସିହାରେ ଯେତେବେଳେ ଦୁନିଆ ଆଇଟି ସେକ୍ଟର ଆଡକୁ ଦୌଡୁଥିଲା, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ବାସ ଇଂରାଜୀ ଶିଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି” | ଏହାପରେ ସେ ଟୁରିଯମର ବିଜନେସ ଆରମ୍ଭ କଲେ | ସେ ବିଦେଶୀ ଲୋକଙ୍କୁ ରାଜସ୍ଥାନ ଯାତ୍ରା କରାଉଥିଲେ |

ଏହା ମିଳିଲା ନିଜ ପ୍ରେମରୁ :-

ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଝିଅ ସହିତ ଦେଖା ହେଲା | ଯିଏକି ତାଙ୍କର କ୍ଳାଇନଟ ଥିଲେ | ସେ ଭାରତ ବୁଲିବାପାଇଁ ଆସିଥିଲେ | ରାଜ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ଜୟପୁର ଦେଖାଉଥିଲେ | ସେ କୁହନ୍ତି, ” ପ୍ରଥମଥର ଆମେ ସିଟି ପ୍ୟାଲେସରେ ଦେଖା ହୋଇଥିଲୁ | ସେ ନିଜର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଆସିଥିଲେ, ଯିଏକି ଭାରତ ବୁଲୁଥିଲେ | ଆମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲପାଇ ବସିଲୁ ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲୁ | ତାପରେ ସେ ଫ୍ରାନ୍ସ ଚାଲିଗଲେ | ଆମେ ଦୁହେଁ Skype ମାଧ୍ୟମରେ କଥା ହେଲୁ | ଆମେ ଅନୁଭବ କଲୁ ଯେ ଆମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉଛୁ |”

ଅନେକଥର ଦେଖା କରିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା :-

ରାଜ ଅନେକଥର ତାଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା କରିବାପାଇଁ ଫ୍ରାନ୍ସ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକଥର ତାଙ୍କର ଭିଜା ରିଜେକ୍ଟ ହୋଇ ଯାଉଥିଲା | ରାଜ କହିଛନ୍ତି, ” ଏତେ ଥର ଭିଜା ରିଜେକ୍ଟ ହେବାପରେ ମଧ୍ୟ ଆମ ସମ୍ପର୍କ ସେମିତି ଚାଲିଥିଲା | ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଫ୍ରାନ୍ସ ଦୂତାବାସ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରୋଟେଷ୍ଟ କରିବାକୁ ବସିଗଲୁ | ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ସେ ତିନି ମାସର ଭିଜା ଦେଇଦେଲେ |”

୨୦୧୪ ରେ କଲି ବିବାହ :-

୨୦୧୪ ମସିହାରେ ରାଜ ବିବାହ କଲେ | ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପିଲା ହୋଇଗଲା | ରାଜ ତାପରେ ଲଙ୍ଗ ଟର୍ମ ଭିଜା ପାଇଁ ନିବେଦନ କଲେ | ତାଙ୍କୁ ଫ୍ରେଞ୍ଚ ଭାଷା ଶିଖିବାକୁ ପଡିଲା | ଆଜି ରାଜ ଜେନେଭାରେ ରୁହନ୍ତି, ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ | ସେ ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ କାମ କରନ୍ତି | ଖୁବଶୀଘ୍ର ସେ ନିଜର ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ ଖୋଲିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | କାହାଣୀଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଫିଲ୍ମି ଟାଇପର ନା ?

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *