ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ କନ୍ୟାର ଭଉଣୀ ଜବରଦସ୍ତି କଲା ବରକୁ କି-ସ

ଭାରତରେ ବିବାହର ଅର୍ଥ ଫୁଲ ଅନ ମସ୍ତି ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ | ଯେତେବେଳେ ବି କୌଣସି ସାଙ୍ଗ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କର ବିବାହ ହୁଏ, ସେତେବେଳେ ମନ ଖୁସି ହୋଇଯାଏ | ସାମ୍ନା ଲୋକର ଘର ବସିବାକୁ ଯାଉଛି, ଏହାଠାରୁ ଅଧିକ ଖୁସି ସେହି ବିବାହକୁ ଯାଇ ମସ୍ତି କରିବାରେ ହୋଇଥାଏ | ବିବାହ ଏକ ଏପରି ସମାରୋହ ଅଟେ, ଯେତେବେଳେ କି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସଜବାଜ ହେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥାଏ | ଏହି ସମାରୋହରେ ଆମେ ନିଜ ଲାଇଫର ଟେନସନକୁ ଭୁଲିଯାନ୍ତି | ନିଜ ବିବାହକୁ ୟୁନିକ କରିବାପାଇଁ ଲୋକେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି |

ତେବେ ବେଳେବେଳେ ଆପଣ କିଛି କରନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ବିବାହରେ ଆସିଥିବା ଅତିଥି ଏପରି କିଛି କରିଦିଅନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଏ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିବାହର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ପ୍ରଥମେ ତ ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ, କିନ୍ତୁ ପରେ ବରକୁ ଇର୍ଷା ମଧ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ମନେ ମନେ କହିବେ ଯେ କାସ ମୋ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଏପରି ହୋଇଥାନ୍ତା |

ବାସ୍ତବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ଶାଳୀ-ଭେଣେଇଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଶାଳୀ-ଭେଣେଇଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ କିପରି ହୋଇଥାଏ, ଏହା ତ ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ମଜା ମସ୍ତି ସବୁବେଳେ ଚାଲିଥାଏ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜଣେ ଶାଳୀ ଏକ ବିବାହର ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ ଭେଣେଇ ସହିତ ଏପରି କିଛି କାମ କରିଦେଲା, ଯାହାକୁ ଦେଖି ନିଜେ ବର ମଧ୍ୟ ଲାଜରେ ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରିଦେଲା |

ଏଠାରେ ଏହା ହେଲା ଯେ ବୋହୁର ଭଉଣୀ ନିଜର ଦିଦି ଏବଂ ଭେଣେଇ ସହିତ ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଷ୍ଟେଜ ଉପରକୁ ଆସିଥିଲା | ଏଠାରେ ସେ ଭେଣେଇ ପାଖରେ ପଶିଯାଇ ଚେୟାର ଉପରେ ବସି ପଡିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏସବୁ ତ ଠିକ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପୁଣି ତାପରେ ଶାଳୀ ଅଚାନକ ନିଜ ଭେଣେଇ ଅର୍ଥାତ ବରକୁ କିସ କରିଦେଲା | ଶାଳୀର ଏପରି ବ୍ୟବହାର ଦେଖି ବର ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *