ବଡ ଖବର : ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରର ସୋପୋରରେ CRPF ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ଟିମ ଉପରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ, ଦୁଇଜଣ ଶ-ହୀ-ଦ

ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରର ସୋପୋରରେ ବଡ଼ ଆତ-ଙ୍କବା-ଦୀ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ହୋଇଛି | ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ CRPF ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ଟିମ (J&K Police) ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଥିଲେ | ଏହି ଘଟଣାରେ ଦୁଇଜଣ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀ ଶହୀଦ ହୋଇଗଲେ | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ୩ ଜଣ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ୨ ଜଣ ସାଧାରଣ ନାଗରିକ ମଧ୍ୟ ଏହି ଆତ-ଙ୍କବା-ଦୀ ଆ-କ୍ର-ମଣ-ରେ ପ୍ରା-ଣ ହରାଇଛନ୍ତି |

ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀର ମିଳିତ ଟିମ ଉପରେ ଆତ-ଙ୍କବାଦୀ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ :-

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ପୋ-ଲି-ସ ଏବଂ CRPF ର ମିଳିତ ଟିମ ଉପରେ ସୋପୋରର ଆରାମପୁରାରେ ଏକ ଚେକ ପଏଣ୍ଟରେ ଘଟିଛି | ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ପରେ ଆହତମାନଙ୍କୁ ଆଖପାଖ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା, ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି |

ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ପଛରେ ରହିଛି ଏହି ଆତ-ଙ୍କ-ବାଦୀ ସଂଗଠନର ହାତ :-

କାଶ୍ମୀରର ଆଇଜି ବିଜୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୋପୋରରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣରେ ଦୁଇଜଣ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀ ଶହୀଦ ହୋଇଗଲେ | ସେହିପରି ଏହି ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ-ରେ ଦୁଇଜଣ ସାଧାରଣ ନାଗରିକଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ୩ ଜଣ ଅନ୍ୟ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀ ମଧ୍ୟ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ-ରେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହି ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ପଛରେ ଲଶ୍କର-ଏ-ତାଇବାଙ୍କ ହାତ ଅଛି |

ଅଞ୍ଚଳରେ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀର ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଜାରି :-

ଜାଣିନିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆତ-ଙ୍କ-ବାଦୀ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ପରେ ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀ ପୁରା ଅଞ୍ଚଳକୁ ଘେରି ରହିଛନ୍ତି | ଆ-ତଙ୍କବା-ଦୀମାନେ ଖସିଯିବା ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ | ସୁରକ୍ଷା ବାହିନୀର ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ ଜାରି ରହିଛି | ଆଖପାଖର ସମସ୍ତ ନାକେକୁ ସିଲ କରାଯାଇଛି |

ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆ-ତ-ଙ୍କବା-ଦୀମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଛଡାଯିବ ନାହିଁ | ଆମେ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କୁ ଧରିନେବୁ | ଏହା ଏକ ବଡ଼ ଆ-ତ-ଙ୍କ-ବାଦୀ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ ଅଟେ | ସେମାନଙ୍କୁ ଏହାର ଦ-ଣ୍ଡ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ମିଳିବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *