ନାତି ପଚାରିଲା – “ବାପାଙ୍କର ଅଧିକ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ ନା ଚାଚାଙ୍କର’, ଦାଦି ଏମିତି ଭାବରେ ଖୋଲିଲେ ପୋଲ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବେ ଦାଦିଙ୍କର ଏକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଠି ନାତି ଜେଜେମାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲା ‘ଦାଦି ତୁମେ ସ୍ଵର୍ଗ କୁ ଯିବ ନା ନର୍କକୁ’ ସେତେବେଳେ ଦାଦି ମୁହଁରେ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। ଏଥର ଦାଦିଙ୍କର ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି। ଯେଉଁଠି ନାତି ଓ ଦାଦିଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି। ଏଥର ନାତି ଦାଦିଙ୍କୁ ପଚାରିଲେକି ବାପାଙ୍କର ଅଧିକ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ ନା ଚାଚାଙ୍କର। ଏହା ଉପରେ ଦାଦି ରାଗରେ ଗଜବ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ତୀବ୍ର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ୟୁଜର ବିଭୋର ଶର୍ମା ନିଜର ଦାଦିଙ୍କର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ:-

ନାତି ଦାଦିଙ୍କୁ ପଚାରନ୍ତି, ‘ଜେଜେମା ପାପାଙ୍କର ଅଧିକ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନା ଚାଚାଙ୍କର ଥିଲେ?’ ତେଣୁ ଜେଜେମା କୁହନ୍ତି, ‘ପାପା ଛୁପାରୁସ୍ତମ ଥିଲେ ଏବଂ ଚାଚାର ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡମାନେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଯେପରି ତୁ ବୁଝୁଛ।’ ନାତି କହିଲା, ଜେଜେମା ତୁମେ ମୋତେ କାହିଁକି ମଝିରେ ଆଣୁଛ? ଜେଜେମା କହିଛନ୍ତି, ‘ତୁ ପଚାରୁଛ, ମୁଁ ଉତ୍ତର ଦେବିନା।’ ନାତି କହିଲା, ମୁଁ ତୁମକୁ ବାପା ଏବଂ ଚାଚାଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରୁଛି। ଜେଜେମା କହିଛନ୍ତି, ‘ଚାଚା ତୋ ଭଳି।’ ନାତି କହିଛନ୍ତି, ‘ତୁମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭିଡିଓରେ ମୋତେ ଅପମାନିତ କର।’ ତେଣୁ ଜେଜେମା କହିଛନ୍ତି, ‘ସେମାନଙ୍କର ଇଜ୍ଜର କରିବା ଉଚିତ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଇଜ୍ଜତ ଥାଏ।’

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ମେ ୧୬ ତାରିଖରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ୪୫ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ସ ମିଳିସାରିଛି। ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଦାଦିଙ୍କର ଅନ୍ଦାଜ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଲେ, ଠିକ କହିଲ ଦାଦି। ଦ୍ଵିତୀୟ ୟୁଜର ଲେଖିଲେ, ଦାଦି କଣ କହିଲ, ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *