ଡୋନାଲଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ପରି ଦେଖାଯାଉଥିବା ପାକିସ୍ତାନର କୁଲଫି ଵାଲା ହେଲା ପପୁଲାର, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଲା ଭିଡିଓ

ପାକିସ୍ତାନର ଜଣେ କୁଲଫି ଵାଲାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି କୁଲଫି ଵାଲାର ମୁହଁ ଆମେରିକାର ପୂର୍ବ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସହିତ ମିଶୁଥିବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ସେ କୁଲଫି ବିକାଳୀ ସ୍ୱର ଲମ୍ବାଇ ଆଇସକ୍ରିମ ବିକ୍ରି କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି |

Google

ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର ହେଲା ଭିଡିଓ :-

ଆରିଫ ଶାହ @aarifshaah ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ସେ କହୁଛନ୍ତି, ” ଓଏ ଆଲି,ଖୋୟା ପାକେ, ମଖନ ପାକେର କୁଲଫି, କୁଲଫି କୁଲଫି … କୁଲଫି କୁଲଫି ଓଏ ଆଲି ” | ଆରିଫ ଭିଡ଼ିଓର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନର ଏହି କୁଲଫି ଵାଲାର ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଶଂସା :-

ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ଜବରଦସ୍ତ ଭାବେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ବୁକରାତ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ତାଙ୍କର ପରଫରମାନସିଙ୍ଗ ଜୋରଦାର ଅଟେ ” | ଆଉ ଜଣେ କବିତା ଲେଖନ୍ତି, ତୁମେ ଗ୍ରେଟ ଭାଇ ସାହେବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *