ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ : ବାଛୁରୀ ସହ ଲଢେ଼ଇ କଲା ଛୋଟ ପିଲା, ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ଜବରଦସ୍ତ ଲଢେଇ, ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା…ଆପଣ ନିଜେ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଏହି ସମୟରେ ସାରା ଦେଶ କରୋନା ଭାଇରସ କବଳରେ ଆତଙ୍କିତ ହୋଇଛି। ଏହି ମହାମାରୀକୁ ନେଇ ଲକଡାଉନ ଲାଗୁ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅନେକ ଜିନିଷ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ବନ୍ଦ ଅଛି। ଏମିତିରେ ଲୋକ ଏହି ଭାଇରସକୁ ନେଇ ଅନେକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ହସ ଆସିଯାଉଛି। ଏହି କଡିରେ ଏକ ଏମିତି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକି ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ହସାଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ପିଲା ବାଛୁରୀ ସହ ଲଢୁଅଛି।

ଆଜିକାଲିର ପିଲା କିଛି ଅଲଗା କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି, ଅନେକ ଥର ପିଲା କିଛି ଏମିତି କରିଦିଅନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୁଏ। ଅନେକଥର ହସ ମଧ୍ୟ ଆସେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖନ୍ତୁ କେଉଁପ୍ରକାର ଏକ ପିଲା ବାଛୁରୀ ସହ ଲଢୁଅଛି। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛିକି ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପର ସହ ମୁଣ୍ଡରେ ଲଢେଇ କରୁଛନ୍ତି। କେତେବେଳେ ବାଛୁରୀ ପିଲା ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛି ତୋ ଆଉ କେତେବେଳ ପିଲା ବାଛୁରୀ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛି। କିଛି ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ତୋ ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ମଜା ନେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ…

ବହୁତ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ:-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମଜା ଆସିଯିବ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଲଗା-ଅଲଗା ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଯାଉଛି। ଟୁଇଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ପୋଲିସ ସର୍ଭିସର ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ ଶର୍ମା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ,’ଅନଲାଇନ କ୍ଳାସ ପରେ’। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଲେଖାଯାଇଥିଲାକି,’ବର୍ତ୍ତମାନ ତୋ ସ୍କୁଲ ଖୋଲିବାକୁ ପଡିବ।’ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଅଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *