ଯେଉଁ ଶିକ୍ଷକକୁ ଡେଟ କରୁଥିଲେ ଯୁବତୀ, ସେହି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମ-ରି-ଯା-ଇ-ଥି-ବା ସ୍ତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଲେ ପ୍ରକଟ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ପ୍ରେମର ମୂଳଦୁଆ କେବେ ମିଛ ଉପରେ ତିଷ୍ଠି ନଥାଏ କିମ୍ବା ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲେନାହିଁ | ଏହିପରି ଏକ କାହାଣୀରେ ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ଖାଇବାପରେ ଯୁବତିଜଣକ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କଲେ | ଦି ମିରରର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏହା ବୁଝି ଡେଟ କରୁଥିଲେ, ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମ-ରି-ଯା-ଇ-ଛ-ନ୍ତି | ତାଙ୍କ ମ-ରି-ଯା-ଇ-ଥି-ବା ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସତ ଜଣାପଡିଛି |

ସିସି ହଙ୍କସା ନାମକ ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ଟିକଟକରେ ନିଜ ସହିତ ହୋଇଥିବା ପ୍ରତାରଣାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅନଲାଇନ ଡେଟିଂ ଆପ ଟିଣ୍ଡରରେ ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ | ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ସେ ଜଣେ ରନର ମଧ୍ୟ ଥିଲେ | ତାଙ୍କ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା | ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ଦେଖା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ |

ସିସି ହଙ୍କସା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯାହାର ପ୍ରେମରେ ପଡି ସେ ସୁନ୍ଦର ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲେ, ତାର ଅତୀତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଯେତେବେଳେ ପଚାରିଲି, ସେତେବେଳେ ଏକ ଦୁଖଦ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ | ୨୫ ବର୍ଷୀୟ ଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ପରଠାରୁ ସେ ଏକୁଟିଆ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଟିଣ୍ଡରରେ ଯୋଡି ହୋଇଛନ୍ତି |

ଶିକ୍ଷକଙ୍କ କାହାଣୀକୁ ତ ସେ ସହଜରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ କାହାଣୀକୁ ନେଇ ଦୁଃଖିତ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ସେ ସ୍ୱର୍ଗତ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ପ୍ରୋଫାଇଲ ଚେକ କଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସତ ଜଣାପଡିଲା |

ଶିକ୍ଷକ ଯେଉଁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମରିଯାଇଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ, ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ନିକଟରେ ଅପଲୋଡ଼ କରାଯାଇଥିବା ଫଟୋ ଦେଖିଲେ | ସେ ଏହା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ସେ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ ଥିଲା | ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୀବିତ ଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ |

ଯେତେବେଳେ ସିସି ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ମିଛ କହୁଥିଲେ | ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବାସ୍ତବରେ ଜୀବିତ ଅଛନ୍ତି | ତେବେ ଏହି କାହାଣୀଟି ସେୟାର କରିବା ପରେ ସିସିଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ଆସୁଛି |

ଏପରି ଘଟଣା ଦେଇ ଗତି କରିଥିବା କିଛି ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ “ଆରେ ବାଃ, ଏହା ତ ସିରିୟଲ କିଲର ବାଇବ୍ସ ପରି ଅଟେ |”

ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଏକ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଏପରି କୌଣସି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଡେଟ କରିଥିଲି, ଯିଏ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମରିଯାଇଛନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଭାବୁଛି, କଣ ସେ ସହର ବାହାରେ ଥିଲା ?

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published.