ନିଜ ଝିଅକୁ କଲେ ଗର୍ଭବତୀ କଲେ ମାଆ,ଚୁପଚାପ ରାତିରେ ରୁମରେ ପଶି କଲେ ଏହି କାମ

ସାଧାରଣତଃ ଏକ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ କରିବା ଯେକୌଣସି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ଥାଏ। ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଉଭୟଙ୍କର ଏକ ଭାବପ୍ରବଣତା ରହିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଝିଅର ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତର ସାକ୍ଷୀ ହୋଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ନିଜ ମା। ମା-ଝିଅ ଏକତ୍ର ହୋଇ ଏକ ବନ୍ଦ କୋଠରୀରେ ଏହି କାମକୁ ପରିଣାମ ଦେଲେ ଏବଂ ଝିଅର ସାଥୀ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣି ନଥିଲେ। ଏହି ଅନନ୍ୟ ମାମଲା ଟିଏଲ୍ସିର ମଦର୍ଡ ପ୍ରୋଗ୍ରାମରେ ଦେଖ ଯାଇଥିଲା। ଝିଅ କହିଛନ୍ତିଯେ, ସେ ସର୍ବଦା ଚାହୁଁଥିଲେଯେ, ତାଙ୍କ ମା ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣର ସାକ୍ଷୀ ହୁଅନ୍ତୁ।

ଲେସବିୟନ ଦମ୍ପତି ଲୋରେନ ଏବଂ ଲାରା ଲେଗଙ୍କ ପରିବାରରେ ହେଉଛି ଏକ ଶିଶୁ ଜନ୍ମର କାହାଣୀ। ଲୋରେନ ତାଙ୍କ ମା ଲିସାଙ୍କ ହାତରେ ଗର୍ଭବତୀ ହେବାର ଆନନ୍ଦକୁ ବିଶ୍ୱକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ଲୋରା ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ସହମତ ନଥିଲେ, ତଥାପି ଲୋରେନ ନିଜର ପ୍ରୋଜେନ ସିମନକୁ ଶୁକ୍ରାଣୁ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଆଣି ତାଙ୍କ ମା ହାତରେ ଇଞ୍ଜେକ୍ଟ କରାଇଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।

ଲୋରେନ ସାଥୀଙ୍କୁ ଏହି ଜିନିଷକୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ନାହିଁ:-

ଲୋରେନ ଏବଂ ଲାରା ଜଣେ ଲେସବିୟାନ ଦମ୍ପତି ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଏକ ସନ୍ତାନ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଯଦିଓ ଲାରା ଶିଶୁର ଜନ୍ମ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଚାହୁଁନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଲୋରେନ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗର୍ଭବତୀ(ପ୍ରେଗେନେଟ୍ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ସିମେନ) ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଲୋରେନ କହିଛନ୍ତିଯେ, ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ତାଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲେ। ସେମାନେ ସବୁବେଳେ ଏ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ। ସେ ମଧ୍ୟ ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତଯେ, ସେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏତେ ବଡ ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିପାରୁ ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେଯେ, ବୋଧହୁଏ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ହାତରେ ଏହି ଘଟଣା ହେତୁ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଯିବେ।

ଲୋରେନଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ଏହି କଥାରୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତିଯେ, ସେ ତାଙ୍କ ନାତିଙ୍କ ଜନ୍ମରେ ସେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଅନୁଭୂତି ପାଇଛନ୍ତି। ସାଧାରଣତଃ ମା ମାନେ ଏହି ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଏହି ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି,ଏ ବିଷୟରେ ସେମାନେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି। ଲିସା କହିଛନ୍ତିଯେ, ଏହିପରି ନାତିଙ୍କ ଜନ୍ମରେ ପ୍ରାୟ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଗ ଦେଇଥିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *