ଗୋଟିଏ ଗୋଡ଼ରେ ଏମିତି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି ମହିଳା ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ,ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଅଟେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କର କାହାଣୀ

ବହୁତ ପୁରୁଣା କଥା ରହିଛି ଏହି ଦୁନିଆରେ କେବେ ଓ କାହା ସହ କଣ ରହିଛି କେହି ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। କେତେଥର ଜିନିଷ ଭଲ ହୋଇଥାଏ ତ କେତେଥର ବହୁତ ଦୁଖଦାୟୀ ହୋଇଥାଏ। ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଗୋଡ଼ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଚାଲିଗଲା। କିନ୍ତୁ ସେ ସାହସ ହାରିନଥିଲେ ଓ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ଗୋଡ଼ରେ ଡ଼୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି। ଏହିଦିନରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଚର୍ଚ୍ଚା ବହୁତ ଜୋରରେ ହେବାକୁ ଲାଗୁଛି ଓ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ସାହସ କୁ ସଲାମ ଜଣାଉଛନ୍ତି।

ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ନାମ Andreana Hernandez ଓ ସେ ମୂଳ ରୂପରେ ଭେନେଜୁଏଲାରେ ରୁହନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ସେ ନିଜର ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ ସଲସା କରୁଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଲୋକେ ତାଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କାରଣ ଗୋଟିଏ ଗୋଡ଼ରେ andreana ଏମିତି ଡ଼୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ଦେଖି କେହି କଳ୍ପନା କରିନାହାଁନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡ଼ିଓ :-

ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହଇରାଣ ହୋଇ ରହିଯିବେ। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଶେୟର କରାଯାଉଛି ଓ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଏହାର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। 2016 ମସିହାରେ ଏକ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ପାଖାପାଖି ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପରେ ସେ ପୁଣି ଡ଼୍ୟାନ୍ସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଆଜି ସେ ନିଜର ଡ଼୍ୟାନ୍ସ ଏକାଡେମୀ ଚଳାଉଛନ୍ତି। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁ କି, andreana ଦୁଇଜଣ ପିଲାଙ୍କ ମାଆ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚୟ କୁହନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *