ଚପଲ ଚୋ-ରି କରିବାପାଇଁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଲ-ଢେ-ଇ କଲେ ଶାଳୀମାନେ, ତା’ପରେ ହେଲା ଏମିତି କିଛି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆଜିର ସମୟରେ ଏପରି ଏକ ମାଧ୍ୟମ ପାଲଟିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନେ ଗୋଟିଏରୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି | ଏଥିମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ହସିବା ଭଳି ହୋଇଥାଏ ତ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହୋଇଥାଏ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକୁ ଦେଖି ୟୁଜରମାନେ ଖୁବ ମଜା ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ନିଜର ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାନ୍ତି | ବିବାହର ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଖୁବ ହସୁଛନ୍ତି |

ଏହା ତ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହରେ ଅନେକ ମଜାଳିଆ ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ | ଅନେକଥର ବର-କନ୍ୟା ଏପରି କିଛି କରିଦିଅନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ହସିଥାନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି କିଛି ହୋଇଛି | ପ୍ରାୟତଃ ଆପଣମାନେ ବିବାହରେ ଦେଖିଥିବେ ଯେ ବରର ଶାଳୀମାନେ ଚପଲ ଚୋ-ରି କରିବାର ରୀତିନୀତିରେ ହଜାର ହଜାର ଟଙ୍କା ଡିମାଣ୍ଡ କରିଥାନ୍ତି |

ତେବେ କିଛି ଭେଣେଇମାନେ ନିଜର ଶାଳୀମାନଙ୍କର ଦାବିକୁ ପୁରା କରି ଦେଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଆଉ କିଛି ଲୋକ କମ ଟଙ୍କା ଦେଇଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ କନ୍ୟାର ଭଉଣୀମାନେ ନିଜ ଡିମାଣ୍ଡରୁ ପଛକୁ ହଟିନଥାନ୍ତି | ଏହି ରୀତିନୀତି ତ ବହୁତ ପୁରୁଣା ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ବିବାହରେ ଏହା ବହୁତଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ ଶାଳୀମାନେ ନିଜର ଭେଣେଇଙ୍କର ଚପଲ ଚୋରି କରିବାରେ ଫେଲ ହୋଇଯାନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ବର ବିବାହ ସାରି ଠିଆ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ କିଛି ଶାଳୀମାନେ ନିଜ ଭେଣେଇ ପାଖରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଯାନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କଠାରୁ ଚପଲ ଚୋରି କରିବା ବଦଳରେ ସାମ୍ନାରୁ ଆସି ଛଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ବର ମଧ୍ୟ ଚପଲକୁ ସମ୍ଭାଳି ନେଇ ନିଜେ ଠିକ ଭାବରେ ନିଜକୁ ବଂଚାଇନିଏ, କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ଯେତେବେଳେ ଚପଲ ବାହାରିପଡେ ସେତେବେଳେ ଶାଳୀମାନେ ପରସ୍ପରଠାରୁ ହିଁ ଛଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ବରର ସାଙ୍ଗସାଥିମାନେ ମଧ୍ୟ ଚପଲ ଛଡ଼ାଇବାରୁ ବଞ୍ଚାଇବାପାଇଁ ଲାଗିଯାନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ୟୁଜର ଏଥିରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏପରି ଭାବରେ ଲଢ଼ିବା ଅଜବ ଧରଣର ଅଟେ | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ପ୍ରକୃତରେ ଚମତ୍କାର ଅଟେ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *