ବିବାହରେ ସାଙ୍ଗମାନେ ପୋଷାକ ଚିରି ବରର କରିଦେଲେ ଏମିତି ଅବସ୍ଥା, ଭିଡିଓ ଦେଖି ହସିହସି ଗଡ଼ିଯିବେ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗେ | ସେହିପରି କିଛି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ହସ ମଧ୍ୟ ଲାଗେ | ସେହିପରି କିଛି ଭିଡିଓ ଏପରି ହୋଇଥାଏ ଯେ ବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ କରିହୁଏ ନାହିଁ | ଏପରି ଏକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଖୁବ ହସୁଛନ୍ତି | କାରଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ କିଛି ଲୋକ ବରର ଏପରି ଅବସ୍ଥା କରି ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ବର ଜୀବନସାରା ମନେରଖିବ |

ବିବାହ ସମାରୋହ ଚାଲିଥିବ ପୁଣି ସେଥିରେ ମଜା ମସ୍ତି ହେବନାହିଁ, ଏଇଟା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ | ଅନେକଥର ତ ଲୋକମାନେ ଏପରି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରିଦିଅନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏ ଭିଡିଓକୁ ହିଁ ଦେଖିନିଅନ୍ତୁ ଯେ କିପରି ଭାବେ ବର ଉପରେ ଅତ୍ୟାଚାର ହେଉଛି | ବର ବିଚରା ବିବାହକୁ ନେଇ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି | ଖାଇବାପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ମିଠା ରଖାଯାଇଛି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ତାଙ୍କର କିଛି ସାଙ୍ଗ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ପୋଷାକ ଚିରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଅନ୍ତି | ବିଚରା ସେ ଚାହିଁଲେ ମଧ୍ୟ କିଛି କରିପାରୁ ନାହିଁ |

ବହୁତ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଥିବ ଏବଂ ହସ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଥିବ | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘official_niranjanm87’ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ଖୁବ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *