ସାରା ଅଲ୍ଲୀଙ୍କୁ ନେଇ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କଲେ ବଡ଼ ଖୁଲାସା,NCB ଦେଇଥିବା ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟରେ ଖୋଲିଲା ଅନେକ ରହସ୍ୟ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ କେସର ଯାଞ୍ଚରେ ଏନସିବି ଏବଂ ସିବିଆଇ ଲାଗିଛନ୍ତି | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ କେସରେ ଏନସିବି କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଫ୍ଲାଟମେଟ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନିଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଥିଲା | ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏନସିବି କଷ୍ଟଡିରେ ଅଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଏନସିବିକୁ ଦେଇଥିବା ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟର ଡିଟେଲସ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ନେଇ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି |

ଜି ନ୍ୟୁଜ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏନସିବିକୁ ଦେଇଥିବା ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ନାମ ରଖିଛନ୍ତି | ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗ-ଞ୍ଜେ-ଇ ଏବଂ ଭୋଡକା ଅଫର କରିଥିଲେ | ଏହି ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ କେସରେ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା |

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟା ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟରେ ଏହି କଥାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ତାଙ୍କର ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ଡ୍ରଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା | ସେ ହ୍ୟାଙ୍ଗଓଭରକୁ ନେଇ ରେମିଡି ଥିଲେ | ସାରା ରିୟାଙ୍କ ସହ ଆଇସ୍କ୍ରିମ ଏବଂ ଗଞ୍ଜେଇ ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ | ଏହାକୁ ସାରା ପେନ ରିଲିଫ ଭଳି ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ | ରିୟା କହିଥିଲେ ଯେ ଏକ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ଡିସ୍କସନ ଥିଲା ଯାହା ବାସ୍ତବରେ କେବେ ହୋଇ ନଥିଲା | ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏବଂ ସାରା ଏକାଠି ଗଞ୍ଜେଇ ପିଉଥିଲେ | ଦୁହେଁ ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ଜଏଣ୍ଟ ପିଇଥିଲେ |

ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା :-

ଏନସିବି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା | ସେହି ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସାରା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଡେଟ କରିଥିବା କଥାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ଉଭୟ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଟ୍ରିପରେ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ | ସାରା ଅଲି ଖାନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ କେଦାରନାଥରେ କାମ କରିଥିଲେ |

ରିୟା ଯାଇଥିଲେ ଜେ-ଲ :-

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ କେସର ଡ୍ରଗ କନେକ୍ସନରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗି-ର-ଫ କରିଥିଲା | ସେ ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ଜେଲରେ ଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ରିୟା ଜାମିନରେ ଅଛନ୍ତି | ରିୟାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ଗି-ର-ଫ କରିଥିଲା | ଏନସିବି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଏହି ବୟାନକୁ ନିଜର ଚାର୍ଜସିଟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିଛି | ଏନସିବି ଏହାର ଚାର୍ଜସିଟରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଜଣେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ବୋଲି କହିଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *