ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡର ଅଫର : ୮୦୯ ଟଙ୍କା ନୁହେଁ, ଜୁନରେ କେବଳ ୯ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ଗ୍ଯାସ ସିଲିଣ୍ଡର, ଶୀଘ୍ର ଉଠାନ୍ତୁ ଏହାର ଲାଭ

କରୋନା ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ମହଙ୍ଗା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଛନ୍ତି। ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପେଟ୍ରୋଲ ଏବଂ ଡିଜେଲ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ସମସ୍ତ ମହଙ୍ଗା ହୋଇଛି, ଯାହାର ଫଳାଫଳ ସିଧାସଳଖ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପକେଟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନେ ରିହାତି ଏବଂ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେଉଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଅଫର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆମେ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡରର ମୂଲ୍ୟ ୮୦୯ ଟଙ୍କା ଅଟେ। କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ସାନଦାର ଅଫର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ଅଧୀନରେ ଆପଣ ୮୦୯ ଟଙ୍କା ନୁହେଁ, ମାତ୍ର ୯ ଟଙ୍କାରେ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର କିଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ପେଟିଏମ ଏହାର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଅଫର ଆଣିଛି। ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଅଫରରୁ ଆରାମରେ ମିଳିବ। ଏହା ଜଣାଯେ, ଏହି ମାସରେ କେବଳ ବ୍ୟବସାୟିକ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡର ଅର୍ଥାତ ୧୯ କିଲୋଗ୍ରାମ ସିଲିଣ୍ଡର ମହଙ୍ଗା ହୋଇଛି ଏବଂ ଘରୋଇ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡର ମୂଲ୍ୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ନିକଟ ଅତୀତରେ, ଏଲପିଜିର ମୂଲ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା। ତେଣୁ ଦେଶରେ ରୋଷେଇ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡରର ମୂଲ୍ୟକୁ ନେଇ ଜନସାଧାରଣ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ ପେଟିଏମ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ଅଫର ଆରମ୍ଭ କରିଛି, ଯାହା ଅଧୀନରେ ଯଦି ଆପଣ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ୮୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ମିଳିପାରିବ। ପେଟିଏମର ଏହି ଅଫର ୩୦ ଜୁନ ୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ଅଟେ। ଅର୍ଥାତ ଆପଣ ଏହି ମାସର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅଫରର ସର୍ତ୍ତ ଏବଂ ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ବିଷୟରେ:-

ଧ୍ୟାନରଖନ୍ତୁ ଯେ, ଏହି ଅଫର କେବଳ ସେହି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ, ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡରର ଉଭୟ ବୁକିଂ ଏବଂ ପେମେଣ୍ଟ ପେଟିଏମ ମାଧ୍ୟମରେ କରିବେ। ଏହି ସ୍କିମ ଅଧୀନରେ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ସିଲିଣ୍ଡର ବୁକ କରନ୍ତି ଏବଂ ପେମେଣ୍ଟ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସ୍କ୍ରାଚ କାର୍ଡ ମିଳିବ, ଯାହାର କ୍ୟାସବ୍ୟାକର ମୂଲ୍ୟ ୮୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିବ। ଏହି ଅଫର ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପ୍ରଥମ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡରର ବୁକିଂରେ ପ୍ରୟୋଗ ହେବ। କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ପରିମାଣ ୧୦ ଟଙ୍କାରୁ ୮୦୦ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ସ୍କ୍ରାଚ କାର୍ଡକୁ ସାତ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଖୋଲିବେ, ଯାହାପରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆପଣ କିପରି ଏହି ଅଫରର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ:-

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପେଟିଏମ ଆପରେ ‘ସୋ ମର’ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ। ତା’ପରେ ରିଚାର୍ଜ ଏବଂ ପେ ବିଲ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ। ଏହାପରେ ଆପଣ ବୁକ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡରର ବିକଳ୍ପ ଦେଖିବେ। ଏଠାରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଗ୍ୟାସ ପ୍ରଦାନକାରୀଙ୍କୁ ଚୟନ କରିବେ। ବୁକିଂ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଏଲପିଜିର ପ୍ରୋମୋ କୋଡ ଦିଅନ୍ତୁ। ଏହାପରେ ୨୪ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସ୍କ୍ରାଚ କାର୍ଡ ଦିଆଯିବ, ଯାହା ସାତ ଦିନ ପରେ ସମାପ୍ତ ହେବ, ତେଣୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଆବେଦନ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଏକ ସର୍ତ୍ତ ଅଛିଯେ ଏହି ଅଫରଟି ଅତି କମରେ ୫୦୦ଟଙ୍କା ଦେୟ ଉପରେ ପ୍ରୟୋଗ ହୋଇପାରିବ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ହେଉଛି ମୂଲ୍ୟ:-

ବର୍ତ୍ତମାନ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ୧୪.୨ କିଲୋଗ୍ରାମ ଅଣ ସବସିଡିଯୁକ୍ତ ଏଲପିଜି ସିଲିଣ୍ଡର ପାଇଁ ୮୦୯ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିଥାଏ। କୋଲକାତାରେ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ୮୩୫.୫୦ ଟଙ୍କା, ମୁମ୍ବାଇରେ ୮୦୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇରେ ୮୨୫ ଟଙ୍କା ରହିଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *