ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : କମାଲ କରିଦେଲେ ଏହି ଝିଅ ଜଣକ ! ହାଇ ହିଲ୍ସ ପିନ୍ଧି ଖେଳନ୍ତି ଫୁଟବଲ, ସ୍କିଲ୍ସ ଦେଖି ଫିଦା ହେଲା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ। ଏହି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ହସ ଲାଗିଥାଏ। ଏଥିସହିତ, କିଛି ଭିଡିଓରେ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଥାଏ। ଆଜିକାଲି ଏହିପରି ଏକ ସମାନ ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ମିଜୋରାମର ଜଣେ ଝିଅ ଉଚ୍ଚ ହିଲ ପିନ୍ଧି ଫୁଟବଲ ଖେଳୁଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଭଲ ଭଲ ଲୋକଙ୍କର କଥା ବନ୍ଦ ହେଇଯାଉଛି।

ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣଯେ, ଅନ୍ୟମାନେ ତାଙ୍କର କର୍ଯ୍ୟକିର୍ତ୍ତିକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ହିଁ ଦେଖନ୍ତୁ, କିପରି ଟିନଏଜର ଜଣେ ଝିଅ ହାଇହିଲ ପିନ୍ଧି ଫୁଟବଲ ଖେଳୁଛନ୍ତି। ସେହି ହାଇହିଲ ପିନ୍ଧି, ଯାହାକୁ ପିନ୍ଧି ସାଧାରଣତଃ ଭଲ ଭାବେ ଚାଲିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥାଏ, ସେ ସହଜରେ ବଲକୁ ବାଉନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ମିଜୋରାମ କ୍ରୀଡା ମନ୍ତ୍ରୀ ରବର୍ଟ ରୋମାଭିଆ ରୋଏଟ୍ ଝିଅର ପ୍ରଶଂସା କରି ତାଙ୍କର କାହାଣୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯାହାପରେ ହାଇହିଲରେ ଫୁଟବଲ ଖେଳିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:-

ଏହି ଝିଅର ନାମ ହେଉଛି ସିନ୍ଦି ରେମରୁତପୁଇ। ରେମରୁତପୁଇ ମିଜୋରାମର ଆଇଜୱାଲର ବାସିନ୍ଦା। ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ଏହି ଛାତ୍ର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବିସ୍ମିତ କରିଛି। ତାଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ରେମରୁତପୁଇଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଏ। ରେମରୁତପୁଇ ଅନେକ ରାଜ୍ୟ ତଥା ଜାତୀୟ ସ୍ତରର ଚାମ୍ପିଅନସିପରେ ଭାଗ ନେଇଛନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ୨୦୨୦ରେ ଲାଇମଲାଇଟରେ ଆସିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଟଏଲେଟ ପେପର ସହିତ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ନେଇଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ, ହାଇହିଲରେ ଫୁଟବଲ୍ ଖେଳୁଥିବା ରେମରୁତପୁଇ ଖେଳର ଏକ ନୂତନ ସ୍ତର ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରୟାସ ପରେ ସିନ୍ଦି ରେମରୁତପୁଇ ଇଣ୍ଟରନେଟର ନୂଆ ସେନସେସନ ପାଲଟିଛି। ହାଇହିଲ୍ ପିନ୍ଧି ଫୁଟବଲ୍ ଖେଳିବାବେଳେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହାକୁ ପରସ୍ପର ସହ ସେୟାର କରୁନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *