ଲକଡାଉନ ମଝିରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ କିଣିଲେ ନୂଆ ଘର, ମୂଲ୍ୟ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ନୂଆ କିଣିବା ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର୍ସର ଲିଷ୍ଟରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କର ହୋଇଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁକି, ଅଜୟ ନିକଟରେ ଜୁହୁରେ ୬୦କୋଟି ମୂଲ୍ୟର ଏକ ନୂଆ ଘର କିଣିଛନ୍ତି। ଏହି ଘରର ମୂଲ୍ୟ ପାଖାପାଖି ୬୫ ରୁ ୭୦ କୋଟି। ଓ ଏହା ୫୯୦ବର୍ଗ ଗଜରେ ବ୍ୟାପିଛି। କିନ୍ତୁ ଲକଡାଉନ କାରଣରୁ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କୁ ଏହି ବଙ୍ଗଳା କମ ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳିଗଲା। ଏହା ସହିତ ଅଜୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅମିତାବ ବଚ୍ଚନଙ୍କର ପଡୋଶୀ ହୋଇଗଲେ। ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ବଲିଉଡର ଅନେକ ଦିଗ୍ଗଜ ସେଲିବ୍ରିଟି ରୁହନ୍ତି।

ଯେଉଁଥିରେ ଅମିତାବ ବଚ୍ଚନ, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଓ ଋତିକ ରୋଶନ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। ଟାଇମ୍ସ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବିକ, ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଏହି ପ୍ରୋପର୍ଟିର ମାଲିକ ପୁଷ୍ପା ବାଲିୟା ଥିଲେ। ଅଜୟ ଏହି ଘରକୁ କେତେ ଟଙ୍କାରେ କିଣିଛନ୍ତି ତାହା ସେ ନିଜେ ଖୁଲାସା କରିନାହାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏତିକି କନଫର୍ମ ଅଟେକି ଅଜୟ ଏହି ଡିଲକୁ ଗତ ବର୍ଷର ଶେଷ ଆଡକୁ କରିସାରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଜୟ ଦେବଗନ ନୂଆ ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର୍ସ ଲିଷ୍ଟରେ ସାମିଲ ହୋଇଗଲେ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ବିଷୟରେ…

ଜୁହୁରେ କିଣିଲେ ନୂଆ ଘର:-

ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର, ଅଭିନେତା ଓ ପ୍ରୋଯୋଜକ ଅଜୟ ଦେବଗନ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ନୂଆ ପ୍ରୋପର୍ଟିର ମାଲିକ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ବଙ୍ଗଳାକୁ ପାଖାପାଖି ୬୦କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କିଣିଛନ୍ତି। ଏହି ବିଷୟରେ ଅଜୟଙ୍କ ସାଥି ପୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛିକି ଅଜୟ ଗତବର୍ଷରୁ ଏକ ପ୍ରୋପର୍ଟିକୁ ସନ୍ଧାନ କରୁଥିଲେ। ଓ ୫୯୦ବର୍ଗ ଗଜରେ ବ୍ୟାପିଛି ପ୍ରୋପର୍ଟି ଅଟେ। ଅଜୟ ଦେବଗନ ଓ ତାଙ୍କର ପରିବାର, ପତ୍ନୀ କାଜୋଲ ଓ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ପିଲା, ନ୍ୟାସା ଓ ୟୁଗଙ୍କ ସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ରହୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଲାର ନାମ “ଶକ୍ତି” ଅଟେ।

ଆରଆରଆରରେ ଦେଖାଦେବେ ଅଜୟ ଦେବଗନ:-

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁକି, ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏସଏସ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ ଆଗାମୀ ‘ଆରଆରଆର’ ଫିଲ୍ମର ଅଂଶ ଅଟନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଜୁନିୟର ଏନଟିଆର ଓ ରାମ ଚରଣ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରଡକ୍ସନରେ ଅଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରୋଯୋଜକ ନିକଟରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେକି ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ଓ ଜି୫ ଏହାର ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ରାଇଟ୍ସ କିଣିଛି। ଏହାର ଲାଭ ଏହା ହେବକି ଥିଏଟରରେ ରିଲିଜ ପରେ, ଆରଆରଆରର ତେଲୁଗୁ, ତାମିଲ, ମାଲାୟାଲମ ଓ କନ୍ନଡ ଭର୍ଜନ ଜି୫ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଓ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ହିନ୍ଦୀ, ପୁର୍ତ୍ତୁଗାଲୀ, କୋରିୟାଇ, ତୁର୍କୀ ଓ ସ୍ପେନିଶ ଭର୍ଜନ ଷ୍ଟ୍ରିମ କରିବ।

ବିଗ ବି ମଧ୍ୟ କିଣିଲେ ନୂଆ ଘର:-

ବଲିଉଡର ମହାନାୟକ ଅମିତାବ ବଚ୍ଚନ ନିବେଶ କରିବା ମାମଲାରେ ସବୁଠାରୁ ଆଗରେ ରୁହନ୍ତି। ଏହି ବିଷୟରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି। ଏହି ନିବେଶରେ ବିଗ ବି ନିକଟରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ବଡ ଘର କିଣିଥିଲେ। ବିଗ ବିଙ୍କ ଏହି ଫ୍ଲାଟର ମୂଲ୍ୟ ୩୧କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି ଓ ଏହା ସମୁଦାୟ ସ୍ଥାନ ୫୧୮୪ ବର୍ଗ ଫୁଟର ଅଟେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *