ଏହି କୁକୁର କଲା ଏମିତି କିଛି, ଦେଖିବାପରେ ଲୋକମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ତରଳିଗଲା, ଦେଖନ୍ତୁ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ଏପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଥାଏ | ସେହିପରି, କିଛି ଭିଡିଓ ତ ଏପରି ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ଆମ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁ ଯାଏ | ଲୋକମାନେ ଏପରି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖନ୍ତି | କୁକୁରର ଏହି ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି କିଛି ହୋଇଛି | ପ୍ରଥମ ନଜରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ମାମଲା ସାଧାରଣ ଲାଗେ | କିନ୍ତୁ ସତ କଥା ଜାଣିବାପରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ତରଳିଯାଉଛି |

ଏହା ତ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ କୁକୁର ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ଵସ୍ଥ ପ୍ରାଣୀ ଅଟେ | ଅନେକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ କୁକୁରମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ମଧ୍ୟ ରଖିଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିତିବ | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ରିପୋର୍ଟର କୁକୁର ଉପରେ ରିପୋର୍ଟିଂ କରୁଥିଲା | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଲା ଏବଂ ଶରୀରରେ ଲାଗିଗଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କୁକୁର ତାଙ୍କୁ ଛାଡିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲା | ଶେଷରେ ରିପୋର୍ଟର ସେହି କୁକୁରକୁ ନିଜ ପାଖରେ ହିଁ ରଖିନେଲେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓ ଜିତୁଛି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘Rex Chapman’ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଖବର ଲେଖାଯିବା ବେଳକୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୨୭ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖି ସାରିଲେଣି | ସେହିପରି ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ କି ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ୟୁଜର୍ସ ବହୁତ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *