ସ୍ୱାମୀ ଉପରେ ହିଁ ମହିଳା ଲଗାଇଲେ ବ-ଳ-ତ୍କା-ର-ର ଆ-ରୋ-ପ, କହିଲେ- ମତେ ନି-ଶା-ଦ୍ର-ବ୍ୟ ଖୁଆଇ ମୋ ସହିତ ….ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀର ସମ୍ପର୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଉପରେ ହିଁ ରହିଥାଏ | ଏଥିରେ ବାଧ୍ୟବାଧକତା କିମ୍ବା ଲ-ଢେ-ଇ-ଝ-ଗ-ଡା-ର କୌଣସି ଜିନିଷ ରହିନଥାଏ | ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସମ୍ପର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରି ଦେଇଥାଏ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀର ଭଲ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶାରୀରିକ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରହିବା ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଅନନ୍ୟ ମାମଲା ବିଷୟରେ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ଆଣିଛନ୍ତି | ଏହା ହେଉଛି ମହିଳାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ୱାମୀ | ବ-ଳା-ତ୍କା-ର ରାତିର କାହାଣୀ ମହିଳା ଜଣକ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି | ଏହି ଘଟଣାକୁ ଶୁଣି ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା |

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ପୁରା ମାମଲା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଭୋପାଳର ଏମପି ନଗରର ଅଟେ | ଏଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏମପି ନଗର ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆସିଲେ ଏବଂ ନିଜ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର କରିଥିବା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରି ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗ ଅଧୀନରେ ତାଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି | ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଏମପି ନଗରର ଏକ ହୋଟେଲରେ ନି-ଶା-ଦ୍ର-ବ୍ୟ ଖାଇ ତାଙ୍କୁ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର କରିଥିବା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତି | ମହିଳାଙ୍କ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ଉପରେ ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି | ଏବେ ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଲୋକ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ସ୍ତ୍ରୀର ବ-ଳା-ତ୍କା-ରର ମାମଲା କିପରି ପଞ୍ଜିକରଣ ହୋଇପାରିବ | ଉତ୍ତର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଖବରକୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ |

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପୀଡିତା ମହିଳା ଭୋପାଳର ଅଶୋକା ଗାର୍ଡେନରେ ରୁହନ୍ତି | ତାଙ୍କ ବୟସ ୨୫ ବର୍ଷ ଏବଂ ସେ ଜଣେ ଗୃହିଣୀ ଅଟନ୍ତି | ୨୦୧୭ ମସିହାରେ ମହିଳା ଜଣକ ଜଣେ ପୁରୁଷ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଗୃ-ହ-ଯୁ-ଦ୍ଧ ଅନେକ ମାସ ଧରି ଚାଲିଥିଲା, ଏହା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଜର ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡି ରାଇସେନରେ ଭଉଣୀ ସହିତ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ |

ଭଉଣୀ ଘରେ ରହୁଥିବାବେଳେ ସେ ରମେଶ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ | ରମେଶ ଡାଟା ୱାର୍କର କାମ କରୁଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ରାକେଶ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଇଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ମହିଳାଙ୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଗଲେ | ତା’ପରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ତେବେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମହିଳା ଏବଂ ରମେଶଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମହିଳା ରମେଶଙ୍କୁ ଛାଡି ଭୋପାଳକୁ ଆସିଥିଲେ | ତେବେ ସେ ଭୋପାଳକୁ ଆସିବା ପରେ ରମେଶଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା |

ବର୍ତ୍ତମାନ ମହିଳା ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ରାଇସେନରେ ରମେଶଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଅକ୍ଟୋବର ୨୯, ୨୦୧୯ ରେ ଭୋପାଳକୁ ଆଣିଥିଲେ | ଏଠାରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଏମପି ନଗର ଜୋନ ୱାନର ଏକ ହୋଟେଲକୁ ନେଇଥିଲେ | ଏଠାରେ ସେ ମୋତେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଖାଇବାକୁ ଦେଇ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର କରିଥିଲେ | ବଳାତ୍କାର ପରେ ସେ ମୋତେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ | ପରେ ରମେଶ ଏହି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପାଳନ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବିବାହ ପରେ ସେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଧିକ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ |

ତେବେ ଏହି ବ-ଳା-ତ୍କା-ର ଦୁହିଁଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଥିବାରୁ ପୋ-ଲି-ସ ରମେଶଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ଅ-ପ-ରା-ଧି-କ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ପୁରା ମାମଲାକୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି | ତେବେ ଏହି ପୁରା ମାମଲା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ମତାମତ କ’ଣ ରହିଛି ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କୁହନ୍ତୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *