ବରଙ୍କୁ ଦେଖି କନ୍ୟାକୁ ଆସିଗଲା କ୍ରୋ-ଧ, ଏହାପରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କଲେ ଏମିତି କାମ, ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ହସି ହସି ଗଡ଼ିଯିବେ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଜାଦାର ଭିଡ଼ିଓ ସାଧାରଣତଃ ଲାଗି ରହିଥାଏ । ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଭିଡ଼ିଓ ହଇରାଣ କରିବା ପରି ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ କିଛି ଭିଡ଼ିଓ ମଜାଦାର ହୋଇଥାଏ । କିଛି ଭିଡ଼ିଓ ଏମିତି ଥାଏ ଯାହାକି, ବିଶ୍ୱାସ କରି ହୁଏନାହିଁ ଓ ଏହା ସିଧା ଲୋକଙ୍କର ହୃଦୟ ଜିତୁଥିବ । ମଣିଷ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ନେଇ ଜାନୁଆର ମାନଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭିଡ଼ିଓ ସାମିଲ ରହିଛି । ଏମିତି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ହଇରାଣ ହେବାସହ ହସ ମଧ୍ୟ ଲାଗିବ ।

ବିବାହର ମାହୋଲ ଥିବ ଓ ସେଥିରେ କିଛି ହ-ଙ୍ଗା-ମା ନଥିବ ଏହା ହୋଇନପାରେ । କେତେଥର ବର ଓ କନ୍ୟା ଏମିତି ହରକତ କରିଦେଇଥାନ୍ତି, ଏହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଲୋକଙ୍କ ହସ ଅଟକି ଯାଇଥାଏ । ଏମିତି ହିଁ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଆଜିର ଦିନରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ କନ୍ୟା ଯାହାକଲା ଏହାକୁ ଦେଖି ସେମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ଏଥିରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ବର ଆରାମ ଭାବରେ ବସିଛନ୍ତି । ସେବେ କନ୍ୟା ଥାଳି ନେଇ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ବରଙ୍କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କର କ୍ରୋ-ଧ ପଞ୍ଚମ ହୋଇଯାଉଛି । ସେଠାରେ କନ୍ୟା ପହଞ୍ଚି କ୍ରୋଧରେ ବହୁତ ଜୋରରେ ଚିଲାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଉଛି ।

ମଜାଦାର ଅଟେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ:-

ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ହସିବେ । ଇଂଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ‘official niranjanm 87’ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଶେୟର କରାଯାଇଛି । ଏବେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଓ ଲୋକମାନେ ଏହାଉପରେ ନିଜର ମଜାଦାର ରିଆକ୍ସନ ଦେଉଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *