ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ କେସରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନି କଲେ ନୂତନ ଖୁଲାସା, ବର୍ତ୍ତମାନ NCB ନେବ ବଡ଼ ଆକ୍ସନ, ପଢନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ-କୁ ଏକ ବର୍ଷ ପୂରଣ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କେସକୁ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼ ମିଳିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ନିକଟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ରୁମମେଟ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନିଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଏନସିବି ଗି-ର-ଫ କରିଛି | ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମେ ୨୬ ରୁ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଏହି ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନି ଏନସିବି ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଏକ ନୂଆ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି |

ମେ ୨୬ ତାରିଖରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦରୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନିଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗି-ର-ଫ କରିଥିଲା | ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରାଞ୍ଜିଟ ଗି-ର-ଫ ୱାରେଣ୍ଟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଅଣାଯାଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏନସିବି ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି, ଏହି ଅନୁସନ୍ଧାନରେ କିଛି ଖୁଲାସା ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି |

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନି କଲେ ଖୁଲାସା :-

ରିପବ୍ଲିକ ଚ୍ୟାନେଲର ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ରୁମମେଟ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅନ୍ୟ କେତେକଙ୍କ ନାମ କହିଛନ୍ତି | ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନେଇଥିବା ନାମ ଆଧାରରେ ଏନସିବି ଶୀଘ୍ର ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିପାରେ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନେଇଛନ୍ତି |

ସାମୁଏଲ ସିଏ ଅଟନ୍ତି, ଯିଏ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରର ମ୍ୟାନେଜର ଥିଲେ | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏନସିବି ପୁଣି ଥରେ ସାମୁଏଲଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ସେହିପରି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନି ଗି-ର-ଫ ହେବା ପରେ ନୀରଜ ଏବଂ କେଶବଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଇଥିଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଛି |

ତେବେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନି ହେଉଛନ୍ତି ସିଏ, ଯିଏକି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ପରେ ପ୍ରଥମେ ରୁମ ଭିତରେ ଦେଖିଥିଲେ, ସେ ହିଁ କହିଥିଲେ ଯେ ଅଭିନେତା ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଆଧାରରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯେତେବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣିଥରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଯାଇ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଲା ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମାମଲା ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼ ନେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯିବ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ନାମ ଆଧାରରେ କେଉଁ କେସକୁ ନେଇ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡାକିବ |

ଜୁନ ୧୪ ତାରିଖରେ ସୁଶାନ୍ତ କହିଥିଲେ ବିଦାୟ :-

ଫ୍ୟାନ୍ସ ସେତେବେଳେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ଜୁନ ୧୪ ତାରିଖ ୨୦୨୦ ରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଆତ୍ମୀୟତା ପ୍ରସଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଉଠିଥିଲା | ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିବାରର ମାମଲା ଏବଂ ଦାବି ପରେ ସିବିଆଇ ଏବଂ ଏନସିବି ସହିତ ଏହି ଘଟଣାର ଯାଞ୍ଚ ଚାଲିଛି | ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ-କୁ ଏକ ବର୍ଷ ପୁରା ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଯାଞ୍ଚ ଏଜେନ୍ସି କୌଣସି ଫଳାଫଳ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିନାହାନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *