ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ନାମରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କଲେ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ,କହିଲେ – ରୋହିତ ଭାଇ ମତେ ଶୋଇବାକୁ ଦେଲେନାହିଁ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଆଇସିସି ୱାର୍ଲଡ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିୟନଶିପ୍‌ର ଫାଇନାଲ ପାଇଁ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛି | ଜୁନ ୧୮ ତାରିଖରେ ସାଉଥମ୍ପଟନ୍‌ର ଏଗେସ ବାଉଲରେ ଉଭୟ ଟିମ ଦଳ ପରସ୍ପର ସହ ଅଲଗା ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯିବେ |

ଇଂଲଣ୍ଡ ପହଞ୍ଚିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ମସ୍ତି :-

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବୋର୍ଡ(ବିସିସିଆଇ) ଭାରତ ସହିତ ଟିମର ଯାତ୍ରାର ଏକ ଛୋଟ ଭିଡିଓ ସହିତ ଟ୍ୱିଟ କରିଛି, “ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିବା ରୋମାଞ୍ଚ ଶିଖରରେ ରହିଛି ” | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଇଂଲଣ୍ଡର ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ବ୍ୟତୀତ ଶୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି |

ଭିଡିଓରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ବେସ କ୍ୟାମ୍ପରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଖେଳାଳିମାନେ ଆଇସୋଲେଟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଏଗାସ୍ ବାଉଲ ହିଁ ବିଶ୍ୱ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପ୍ ପାଇଁ ମୂଳ ଶିବିର ଅଟେ | ଏହି ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଭାରତକୁ ଜୁନ ୧୮ ରୁ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସହିତ ଟେଷ୍ଟ ଚାମ୍ପିଅନସିପର ଫାଇନାଲ ଖେଳିବାକୁ ପଡିବ |

ରୋହିତ ସିରାଜଙ୍କୁ ଶୋଇବାକୁ ଦେଲେ ନାହିଁ :-

ଏହି ଭିଡିଓ ସମୟରେ ସବୁ ଖେଳାଳି ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କର ଏକ ଅଭିଯୋଗ ଥିଲା | ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଅନୁଭବୀ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରୋହିତ ଶର୍ମା ତାଙ୍କୁ ଫ୍ଲାଇଟରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ବିବ୍ରତ କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଠିକରେ ଶୋଇ ପାରିନଥିଲେ |

ସିରାଜ କହିଛନ୍ତି, “ଆମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ହେଥ୍ରୋ (ବିମାନବନ୍ଦର) ରେ ଅବତରଣ କରିଛୁ ଏବଂ ଏହା ହୋଟେଲ ପାଇଁ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟାର ଯାତ୍ରା କରିବାର ଥିଲା | ମୁଁ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ଶୋଇଥିଲି କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ ରୋହିତ ଭାଇ ଆସି ମୋତେ ଉଠାଇଦେଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ମତେ ଆଉ ନିଦ ଲାଗିଲା ନାହିଁ | ଅବତରଣ କରିବାର ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ପୁଣି ଟିକିଏ ଶୋଇଲି | ମୁଁ ଟିକିଏ ଥକି ଯାଇଥିଲି କାରଣ ଗତକାଲି ଆମେ ବହୁତ ଅଧିକ ଟିକେ ଦୌଡ଼ିଥିଲୁ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *