ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ବରମାଳା ସମୟରେ ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ ବର କଲା ଏମିତି କିଛି, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଲୋକେ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ | ଏଥିମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ମଜାଳିଆ ହୋଇଥାଏ ତ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହୋଇଥାଏ | ସେହିପରି ଏପରି କିଛି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡେ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ବରମାଳା ସମୟରେ ଜଣେ ବର ଯାହା କଲା, ତାକୁ ଦେଖି କେହି ବି ବିଶ୍ୱାସ କରୁନଥିଲେ | ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଲୋକମାନେ ଖୁବ ହସୁଛନ୍ତି |

ଆଜିକାଲି ବିବାହ ଋତୁ ଚାଲିଛି | ଏହାବ୍ୟତୀତ ଵିଵାହାଗୁଡିକରେ ଗୋଟିଏରୁ ଗୋଟିଏ ମଜାଳିଆ ମାମଲା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଅନେକଥର ବର-କନ୍ୟାଙ୍କର ଏପରି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ହସିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କର ଏପରି ଅବସ୍ଥା ହେଉଛି | ଯେପରି ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଷ୍ଟେଜରେ ବରମାଳାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଚାଲିଛି | କିନ୍ତୁ ବର ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କଲା, ତାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଚକିତ ହୋଇଗଲେ | ବରକୁ ଦେଖି ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେପରି ସେ ନିଶାରେ ଅଛି ଏବଂ ନିଜ ଉପରେ ସେ କାବୁ କରିପାରୁନାହିଁ |

ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମଜା ଲାଗିଥିବ | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘official_niranjanm87’ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖି ଖୁବ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ପରସ୍ପର ସହିତ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *