ଭଣଜାକୁ ମା-ରି-ଦେଲା ମାଇଁ : ବିବାହିତ ମାଇଁକୁ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଦେଖିଦେଲା ଭଣଜା,ଆଉ ତା ପରେ ୧୪ ବର୍ଷର ଭଣଜାକୁ ….ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଆଜମଗଡର ଥାନା ପୋୱାଇ ଅଞ୍ଚଳରେ ୧୪ ବର୍ଷ ବାଳକର ରହସ୍ୟମୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ପୋ-ଲି-ସ ଖୁଲାସା କରିଛି | ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ଶିଶୁର ପ୍ରକୃତ ମାଇଁ ସହ କାହା ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଚାଲିଥିଲା | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ହ-ତ୍ୟା-କା-ଣ୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା | ପୋ-ଲି-ସ ହ-ତ୍ୟା-କା-ଣ୍ଡରେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ-କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଛି |

ପିଲାଟିର ବାପା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ମେ ୨୩ ରେ ସକାଳ ଆଠଟା ବେଳେ ତାଙ୍କର ତିନି ପୁଅ ଶିବମ, ସତ୍ୟମ ଏବଂ ସୌରଭ ସବୁଥର ପରି ମଜୁଇ ନଦୀ କୂଳରେ ଥିବା ସ୍ମସାନ ଘଟ ନିକଟରେ ପଶୁ ଚରାଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। | କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ଶିବମ ଏବଂ ସୌରଭ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବହୁତ ସମୟ ଧରି ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ପୁଅ ସତ୍ୟମ ଘରକୁ ଆସିନଥିଲେ |

ତୃତୀୟ ପୁଅକୁ ଖୋଜିବାରୁ ଜଣାପଡିଲା ଯେ ଅଂଚଳରେ ଏକ ଅଧା ତିଆରି ହୋଇଥିବା କଠୋରୀରେ ତାର ଲାସ ପଡିଛି, ଶ-ବ-କୁ ଦେଖିବାପରେ ଏପରି ଲାଗୁଥିଲା ଯେପରି କୌଣସି ଧାର ହତିଆରରେ ତାଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରାଯାଇଛି | ତଳେ ବହୁତ ର-କ୍ତ ମଧ୍ୟ ପଡିଥିଲା |

ଏହି ଘଟଣାର ସୂଚନା ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ପୋ-ଲି-ସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଶ-ବ-କୁ ନିଜ କବଜାକୁ ନେଇଗଲା ଏବଂ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଦେଲା | ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି | ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରାଗଲା |

କିଛି ସମୟ ପରେ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ସୂଚନା ମିଳିଲା ଯେ ମୃ-ତ-କ ସତ୍ୟମର ମାଇଁଙ୍କର କାହା ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଚାଲିଥିଲା | ଯାହାକି ମୃ-ତ-କ ସତ୍ୟମ ଜାଣିପାରିଲେ | ମାଇଁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଡର ଲାଗିଲା ଯେ ତାଙ୍କ କଥା ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଦେବ |

ମାଇଁ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ମିଶି ଭଣଜାକୁ ମା-ରି-ବା-କୁ ପ୍ଲାନ କଲା | ମେ ୨୩ ରେ ସେ ଗାଈ ଚରାଉଥିବା ସମୟରେ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ୧୪ ବର୍ଷର ସତ୍ୟମଙ୍କୁ ଏକ ଅର୍ଦ୍ଧନିର୍ମିତ କଠୋରୀକୁ ନେଇଯାଇ ତାର ବେକ କାଟି ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଲେ |

ସନ୍ଦେହ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରିୟାଂଶୁଙ୍କୁ ହେପାଜତକୁ ନେଇଗଲା ଏବଂ ତାକୁ କଠୋର ଭାବରେ ଅପଚରାଉଚରା କରିବାରୁ ସେ ନିଜର ଦୋଷକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଲା | ସେ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ହ-ତ୍ୟା-ରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିବା ଲୁହା କଟୁରୀ ସହିତ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ପ୍ରିୟାଂଶୁଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରି ଜେ-ଲ ପଠାଇ ଦିଆଗଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *