ଦୁଇ ହାତ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାମେରାରେ ଉଠାଇଲେ ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ, ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଆମ ଦୁନିଆରେ ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ଲୋକ ଥାଆନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରି କରି ଜୀବନ ବିତାଇ ଦିଅନ୍ତି | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିରାଶାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରି ନିଜ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇ ଥାଆନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଜୀବନର ଏକ ନୂତନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଦେଖିପାରିବେ | ଆଜିକାଲି ଜଣେ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି | ଜଣେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଅଟନ୍ତି | ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ କେବଳ ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ନିଜ କ୍ୟାମେରାରେ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ କ୍ଲିକ୍ କରୁଛନ୍ତି |

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦୁନିଆରେ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛି | ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଦୁଇ ହାତରେ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଅଟନ୍ତି | ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ କ୍ୟାମେରାରେ ଏକ ସମାରୋହକୁ କଏଦ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ରିଙ୍ଗ୍ ହୁଏ, ସେ କଲ ମଧ୍ୟ ରିସିଭ କରନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି | ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ କ୍ୟାମେରାମ୍ୟାନଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଲୋକମାନେ ଥକୁନାହାନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର ହେବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାକୁ ଲେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ | ଜଣେ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ନିରାଶାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହିପରି ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଦେଇଥାଏ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହିପରି ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହସ ଦେଇଥାଏ | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୀବନ ଅନେକ କଷ୍ଟଦାୟକ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଦେଇ ଗତି କରିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଅଭିଯୋଗ ନକରି ସେମାନଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବା ଉଚିତ |

ଏହି ଭିଡିଓ ମେ ୨୯ ତାରିଖରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିରଭ ସୋଲାନକି ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହିପରି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୁଅନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେହିପରି ଅଟେ | ଏହିପରି ଭିଡିଓଗୁଡିକ କେବଳ ଲୋକମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ବରଂ ଏଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖି ଅନେକ ଥର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀର ପ୍ରଣାଳୀ ମଧ୍ୟ ବଦଳିଯାଏ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *