ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : କୁକୁରକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଭାଲୁ ସହିତ ଲାଗିଗଲା ଝିଅଟି,ଆଉ ତା ପରେ…

୧୭ ବର୍ଷର ଜଣେ ବାଳିକା ନିଜ କୁକୁରମାନଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଭାଲୁ ସହିତ ଲ-ଢି-ଥି-ଲା। ଝିଅଟି ଭାଲୁକୁ କାନ୍ଥରୁ ଠେଲି ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ସୋମବାର ଦିନ ଆମେରିକାର କାଲିଫର୍ନିଆର ସେନ ଗାବ୍ରିଏଲ ଭ୍ୟାଲିରେ ଘଟିଛି। ଏହି ଘଟଣା ଗୃହର ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇଯାଇଛି।

ହେଲିଙ୍କ ଘର ପଛ କାନ୍ଥରେ ଏକ ଭାଲୁ ଏବଂ ତାର ଦୁଇଟି ଛୁଆ ଚାଲୁଥିଲେ। ତାଙ୍କର ତିନୋଟି କୁକୁର ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭୁକିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। କୁକୁରମାନଙ୍କର ଭୋକିବା ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ସେହି ଝିଅଜଣକ ପ୍ରାଙ୍ଗଣର ଅନ୍ୟ ପ୍ରାନ୍ତରେ ଦୌଡ଼ିଗଲେ।

ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଦେଖାଯାଇଛିଯେ, ଭାଲୁ କୁକୁରମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ଥର ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଥିଲା, ଯାହାପରେ ହେଲି ଆସି କାନ୍ଥ ଆଡକୁ ଦୌଡିଥିଲେ। ସେ ଭାଲୁକୁ କାନ୍ଥରୁ ଠେଲି ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ନିଜ କୁକୁରମାନଙ୍କୁ ଉଠାଇନିଅନ୍ତି।

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:-

ଭିଡିଓ ପ୍ରଥମେ ଟିକଟକରେ ସେୟାର ହୋଇଥିଲା, ଏହା ଟ୍ୱିଟରରେ ୮.୪ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଛି। ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତିଯେ, ‘ସେହି ମହିଳା ତାଙ୍କ କୁକୁରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତିକି, “ଯଦି ଏହା କ୍ୟାମେରାରେ ଧରାଯାଇ ନଥାନ୍ତା, ତେବେ ଆମ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରି ନଥାନ୍ତେ।”

ହେଲି କହିଛନ୍ତିଯେ, ” ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦୌଡିଥିଲିଯେ, ସେମାନେ କାହା ଉପରେ ଭୁକୁଛନ୍ତି। ମୋତେ ଭାଲୁ ଦେଖାଯାଇଥିଲା, ଏହା ମୋର କୁକୁର ଭାଲେଣ୍ଟିନାକୁ ଧରିଛି। ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଭାବିଲିଯେ, ଭାଲୁକୁ ଠେଲିଦେବା ଏବଂ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଏହା କାମ କରିଗଲା।”

ଫେବୃଆରୀରେ ଏଠାକୁ ଆସିବା ପରଠାରୁ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ନୁହେଁ ଯେତେବେଳେ ପରିବାର ଲୋକ ଭାଲୁ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ ବଣୁଆ ଜନ୍ତୁକୁ ନିଜ ଘର ଚାରିପାଖରେ ଦେଖିଛନ୍ତି। ଅବଶ୍ୟ, ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଥିଲା, ସେମାନେ ଏକ ବଣୁଆ ଜନ୍ତୁର ନିକଟତର ହେଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *