ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ପାଣିରେ ପଶି ବାଘ କଲା ସମୁଦ୍ରର ରାଜାକୁ ଶି-କା-ର, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଲୋକେ

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଜଙ୍ଗଲୀ ପଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଭିଡିଓଗୁଡିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ | ଏ କଥା ତ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଜଙ୍ଗଲରେ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ନିରନ୍ତର ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ, ଯାହାର ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଜଙ୍ଗଲରେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ ଅଟେ |

ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରେ ସିଂହ, ଚିତାବାଘ ଏବଂ ବାଘମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶି-କା-ର କରିବା କୌଣସି ବଡ଼ କଥା ନୁହେଁ | ସେମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ପବନ, ମାଟି ଏବଂ ପାଣି କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ମଧ୍ୟ ରକ୍ଷା ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହା ସହ ଜଡିତ ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ :-

କୁହାଯାଏ ଯେ କୁମ୍ଭୀର ପାଣିର ରାଜା ହୋଇଥାଏ, ତେଣୁ ପାଣିରେ ତା’ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ବାଘ କେବଳ ସମୁଦ୍ର ସିଂହ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିନାହିଁ ବରଂ ପାଣିରେ ପଶିଯାଇ ତାକୁ ବାହାର କରି ନିଜ ନିଜ ଶକ୍ତିର ପରିଚୟ ଦେଇଥାଏ ଏବଂ ଜଣାଇ ଦେଇଥାଏ ଯେ କାହିଁକି ଦୁନିଆ ତାକୁ ବିପଦର ଖେଳାଳି ବୋଲି କହିଥାଏ |

ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ଆଫ୍ରିକାନ ଆନିମଲ ନାମକ ପେଜରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଯାହାକୁ ଖବର ଲେଖିବାବେଳକୁ ୧୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ୟୁଜର ସେହି ଭିଡିଓରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ପ୍ରକୃତରେ ଚମତ୍କାର ଅଟେ | ଅନ୍ୟ ପଟେ ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ବାଘ ହେଉଛି ବିପଦର ଖେଳାଳି, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ! | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଅନ୍ୟ ଅନେକ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଷ୍ଟାଇଲରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *