ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ : ଲକଡାଉନରେ ବାହାରେ ବୁଲୁଥିଲେ, ପୋ-ଲି-ସ ଅଟକାଇବାରୁ କହିଲେ କୁକୁଡାକୁ କବ୍ଜ ହେଇଛି, ତା ପରେ ପୁଣି ଘଟିଲା ଏମିତି କିଛି

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦୁନିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ଏପରି ଭିଡିଓ ଆସେ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ସୁନ୍ଦର ହୋଇଯାଏ। ଆଜିକାଲି, ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ହସିବେ। ବାସ୍ତବରେ, କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଗଦଗ ଜିଲ୍ଲାରୁ ଏପରି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ଜାଣିବା ପରେ ପୋଲିସମାନେ ମଧ୍ୟ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଏଠାରେ ଲକଡାଉନ ସମୟରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ କୁକୁଡା ସହିତ ଏକ ବ୍ୟାଗରେ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲା, ​​ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରେ ଅଟକାଇଥିଲା, ସେ କହିଥିଲେଯେ, ତାଙ୍କ କୁକୁଡାକୁ କବ୍ଜର ସମସ୍ୟା ହୋଇଛି, ଏବଂ ସେ ତାକୁ ପଶୁ ଚିକିତ୍ସକଙ୍କ ନିକଟକୁ ନେଉଛନ୍ତି!

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ @Amitsen_TNIE ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଜିଲ୍ଲାର ଗଦଗର ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ଜୋରରେ ହସ ଆସିଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କହିଥିଲେଯେ, ସେ ତାଙ୍କ କୁକୁଡ଼ାକୁ ପଶୁ ଚିକିତ୍ସକଙ୍କ ନିକଟକୁ ନେଉଛନ୍ତି କାରଣ ତାଙ୍କର କୁକୁଡାକୁ କବ୍ଜ ହେଇଛି। ତେବେ ଏହି ବାହାନା ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋ-ଲି-ସ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଘରକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା।

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:-

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଲୋକଙ୍କୁ ହସ ଲାଗିଲା:-

ଏହି ୩୦ ସେକେଣ୍ଡର କ୍ଲିପରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେଯେ, ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କ ହାତରେ କୁକୁଡା ଧରି ପୋ-ଲି-ସ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ ହେବା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତିଯେ, ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ଚମତ୍କାର ବାହାନା ଅଟେ, ତେବେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତିଯେ, ଯେତେବେଳେ ଲକଡାଉନରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର କବ୍ଜ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଉନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏପରି ବାହାନା ଶୁଣିବା ପରେ କେହି ମଧ୍ୟ ହସିବେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲୋକଙ୍କ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରହିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ଅଧିକାଂଶ ୟୁଜର ଏହି ମଜାଳିଆ ଘଟଣାରେ ଜୋରରେ ହସୁଥିବାବେଳେ, କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା କହିଛନ୍ତିଯେ, ଯଦି ସତରେ କୁକୁଡ଼ାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ଥାଏ ତେବେ? ଜଣାଇଦେଉଛୁଯେ, ଏହି ଭିଡିଓଟି ଖବର ଲେଖିଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଏବଂ ୪୩୯ରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳିସାରିଛି। ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *