ପ୍ରେମିକ ସାହାଯ୍ୟରେ ୫ଟି ପିଲାର ମାଆ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ କଲା ହ-ତ୍ୟା,ଲକଡାଉନରେ ଆସିଥିଲେ ଘରକୁ କିନ୍ତୁ …ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ୟୁପିର ସୁଲତାନପୁରରେ ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଲଜ୍ଜିତ କରିଦେଇଛି | ୫ଟି ପିଲାର ମା ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ମିଶି କେବଳ ନିଜ ସ୍ୱାମୀକୁ ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ହ-ତ୍ୟା କରିନାହିଁ ବରଂ ହ-ତ୍ୟା କରିବାପରେ ସେ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଫେରାର ମଧ୍ୟ ହୋଇଗଲା |

ମୃ-ତ-କ-ଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ଉପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଯାଞ୍ଚ କରି ଶେଷରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପ୍ରେମିକକୁ ଗି-ର-ଫ କଲା | ଏହାସହିତ ହତ୍ୟା କରିଥିବାର ହ-ତି-ଆ-ର ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିନେଲା ଏବଂ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଜେ-ଲ ପଠାଇ ଦେଲା |

ଏହି ମାମଲା ଲାଂଭୁଆ କୋଟୱାଲୀ ଅଞ୍ଚଳର ପରସୁରାମପୁର ଚୌବନମ୍ବା ଗାଁର ଅଟେ | ଏହି ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଚନ୍ଦ୍ରପାଲ ରାଜ୍ୟର ବାହାରେ ରହି ନିଜର ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ | ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପାଞ୍ଚ ପିଲା ନିଜ ଗାଁରେ ରହୁଥିଲେ | ଚନ୍ଦ୍ରପାଲ ନିଜର ଦୁଇଜଣ ଝିଅଙ୍କର ବିବାହ ମଧ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ |

ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କମଲା ଦେବୀ ନିଜ ଗାଁର ଅଜୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇମାସ ପୂର୍ବରୁ ଚନ୍ଦ୍ରପାଲ ଲକଡାଉନରେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସ୍ତ୍ରୀ କମଲା ଏବଂ ଅଜୟ କୁମାରଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେଲା ଏବଂ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ଦୁଇଜଣ ପ୍ଲାନ କଲେ |

ଗତ ମେ ୩୦ ରେ ଚନ୍ଦ୍ରପାଲ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା କରିବାପାଇଁ ଅନନ୍ତପୁର ଚୌବେପୁର ଗାଁ ଯାଇଥିଲେ | ସେଠାରୁ ଫେରିବା ସମୟରେ ପରସିପୁର ଗାଁ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ଅଜୟ କୁମାର ଚନ୍ଦ୍ରପାଲଙ୍କୁ ହାତୁଡି ଦ୍ୱାରା ମାରି ହତ୍ୟା କରିଦେଲେ ଏବଂ ସବୁ ଜିନିଷ ଫିଙ୍ଗିଦେଇ ସେଠାରୁ ପଳାଇଲେ |

ବାପାଙ୍କ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ଉପରେ ପୋ-ଲି-ସ ପ୍ରଥମେ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବି-ରୋ-ଧ-ରେ ମୁକଦ୍ଦମା ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲା | ସର୍ଭିଲାନ୍ସ ସହିତ ଅନେକ ସଂଵୋଧନରୁ ଯେତେବେଳେ ସୂଚନା ନିଶ୍ଚିତ ହେଲା, ସେତେବେଳେ ବୁଧବାର ଦିନ ଲାଂଭୁଆ ରେଲ୍ୱେ ଷ୍ଟେସନ ପାଖ ବାଗରୁ ପ୍ରେମିକକୁ ମଧ୍ୟ ଗି-ର-ଫ କରାଗଲା |

ପୋ-ଲି-ସ ଯେତେବେଳେ କଠୋର ଭାବରେ ପଚରାଉଚରା କଲା, ସେତେବେଳେ ଏହି ଯୁଇଜଣ ନିଜର ଦୋଷକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିନେଲେ | ସେମାନଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ ହାତୁଡି ଏବଂ ହତ୍ୟା ସମୟରେ ପିନ୍ଧିଥିବା ର-କ୍ତ-ର ପୋଷାକ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରାଗଲା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *